גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏22 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
פרופיל
A_Cleo
אני אוהבת לקרוא, בעיקר פנטזיה. אוהבת לכתוב, בעיקר פנטזיה. חולמת ללמוד משחק מקצועי ולביים סרטים. אוהבת משחקי תפקידים מאוד.
שלח הודעה
בלוגים אחרונים
כותרת בלוג
 

קהילות - משחקי תפקידים > גזעים

מלאכים. הגרסה האישית.


5/4/2008
זאת בהחלט הגרסה האישית שאני שיכללתי. אתם מוזמנים להציע דברים.
דירוג מאמר
צפיות: 7827

מלאכים.

הם משרתים את אלוהים? הם לא משרתים את אלוהים? כמה כנפיים יש להם בכלל?

אז ככה. הם לא משרתים את אלוהים. יש כמה קבוצות שטוענות שהם משרתים את הישות העליונה, אבל רוב המלאכים מעדיפים יד חופשית בנושא הזה.

למלאכים יש שתי כנפיים. אחת בצד ימין והשניה בצד שמאל (לא הייתם מאמינים!).

מוטת הכנפיים שלהם היא בערך כפול שניים וקצת מאורכם, והיא מחולקת לנוצות ארוכות ולנוצות קטנות. הנוצות הארוכות והקיצוניות יגיעו על לאורך של מטר וחצי בלי להתאמץ. הנוצות הקטנות והפנימיות ממש לא עולות על סנטימטר.

מלאכים מתחלקים לשני סוגים. מלאכי חבלה, ומלאכים טהורים.

היום אני אכתוב על מלאכים טהורים.

המלאכים הטהורים יכולים לשלוט בהכנסת ויציאת הכנפיים בעזרת כיפוף העצמות אל תוך הגוף שלהם, ושליחת החלקים של העור והנוצות אל חלל האפס. תהליך כזה מבזבז את האנרגיה של המלאכים הטהורים עד כמעט לאפיסת כוחות, ולכן הם כמעט ולא עושים את זה. גם יכולה לקרות תאונה שחלקים מחלל אפס הולכים להם לאיבוד, וכשהם מוציאים את הכנפיים, יחד עם קריעת העור 'האנושי' יוצאות רק עצמות. בני האדם מכנים יצורים אלו בתור 'מלאכי מוות', למרות שהם בכלל לא כאלו.

רוב המלאכים הטהורים מתים מחרדה כשהם רואים את הכנפיים.

סימני ההיכר למלאכים שמכניסים את הכנפיים הם עור ושיער בהירים מהממוצע, עיניים כחולות בהירות ואצבעות ואוזניים ארוכות כמו של אלפים, באלכסון, דבוקים לראש, כדי 'להחביא' אותן. יש להם גם הילה כמעט שקופה. אנשים חדי עין יכולים לראות אותה.

כשהמלאכים מוציאים את הכנפיים, הם מעדיפים לעשות את זה בלי חולצה, כדי שהכנפיים לא יישברו מהלחץ ומאי המקום-כי הן לא מצליחות לקרוע את הבד של החולצה. יש מעט מאוד מלאכים שמצליחים לקרוע את החולצה מבפנים. מלאכים אחרים פשוט לא מנסים את זה.

כנפיים שנשברות, אם זה מחולצה או כל מקום קטן אחר, או אם זה מעיקום כשהן פתוחות לגמרי, מכאיבות נורא על עמוד השדרה-משם בעצם הן יוצאות- ובמקרים חריגים גם יכולים לגרום לשיתוק ולמוות.

המלאכים לא יכולים לרפא לעצמם את הכנפיים, כי כוחות הריפוי החלשים שלהם יוצאים מ 'פתחים' של הגוף(אף, עיניים וכדומה..) ומהידיים, וכשיש לחץ על עמוד השדרה מסוכן להם להסתובב אחורה.

האיברים הכי טהורים אצל המלאכים הם העיניים, הכנפיים וההילה שמעל ראשם. כשהם הופכים למלאכי חבלה בעקבות חטא כלשהו, אלו האיברים הראשונים שמשנים את צורתם (ראו-מלאכי חבלה)

לעיניים של מלאכים אין אישונים, כי הן אמורות להיות 'טהורות ונקיות משחור'. מלאכים רואים טוב יותר בלילה מאשר ביום, והם חיים עם מלאכים טהורים אחרים בתוך עננים ואדים, שבהם יש צל יחסי.

מלאכים נשארים במקום קבוע עד גיל ההתבגרות, ואז הם יוצאים למסע קצר סביב העולם בן חצי שנה עד שנה בקבוצות של חמישה מלאכים מאותו מין. הם לעולם לא יתערבבו עם מלאכי חבלה. מלאך טהור שמתערבב עם מלאך חבלה יהפוך גם הוא למלאך חבלה.

למלאכים טהורים אין יצר רע, לעומת בני האדם, שנולדו עם תמימות שהולכת  ונעלמת עם הזמן. המלאכים נשמרים בסביבה מוכרת של מלאכים אחרים, ולכן התמימות שלהם נשמרת, למרות שהם יוצאים למסעות בגיל ההתבגרות.

בגלל הדאגה של ה'אלים' והאלוהים על הילדים שלהם, המלאכים, ניתנים להם במתנה לימי ההולדה (פעם בשלוש שנים, מה שמעכב הזדקנות) כוחות ריפוי בדרגה חזקה יותר, כוחות טלפתיים וחומריים למיניהם. כל ילד-מלאך מקבל ביום שהוא נולד כוח מגן, שמרדים את קצות העצבים במקרה של פציעה מסוכנת, ומחזיר את הדף המכה והעוצמה שלה על הפוגע, או על מי שהשפיע על המכה. כלומר, מי שדוחף סכין לתוך בטן של מלאך טהור, מרגיש כאילו הוא מקבל שתי סכינים בבטן. כך המלאכים מגנים על עצמם, הדבר פועל גם במקרים של מוות, שבו הפוגע מקבל עינויי שמיים (עינויים מאוד כואבים). לוציפר יכול לתת למלאך חבלה אחד מתוך עשרה כוח להתגונן מאפקט המראה הנ"ל. שאר מלאכי החבלה מאיימים על המלאכים הטהורים, בזה שיש להם כוחות הגנה כאלו. למלאכים הטהורים אין סיכוי לדעת למי מהם יש כוח הגנה מפני אפקט המראה שלהם.

מלאכים מתים רק ממחלות שתוקפות מערכת הגנה חלשה, שיש בעיקר למלאכים הצעירים או הזקנים ביותר. בגלל התמימות של המלאכים אסור להם לשקר. אחרי כל שקר, נופלת להם נוצה או יותר. מלאכים מרוטי-נוצות מעדיפים להפוך למלאכי חבלה ולקבל בחזרה את הנוצות שאיבדו, ולעוף.

תעופה. גורם משפיע על העייפות של מלאכים, שישנים רק 4 שעות ביממה. האור נותן להם אנרגיה, והחושך שומר עליה. רק התעופה גורמת להם לבזבז מחצית מהכוח שלהם, כי הם צריכים להפעיל את הכנפיים כמו ציפורים, ורק תרמיקות (אויר חם שמגיע מהאדמה) גדולות במיוחד יכולות לאפשר להם לעוף. המערכת הפנימית של מלאכים היא מינימלית, מה שמצמצם את מבחר האוכל שלהם. העצמות שלהם חלולות, כמו של ציפור, והשרירים שלהם לא חזקים במיוחד. מלאכים שמתאמנים קבוע, ומקבלים בתורשה מההורים גנים שריריים, מקבלים גם כנפיים גדולות ומגושמות יותר, וצריכים לישון יותר שעות בלילה. בגלל הפחד שהכנפיים יתקלו במשקופים הצרים של בני האנוש, הם תמיד נכנסים בהם כאילו הכנפיים שלהם פתוחות, אם הן פתוחות או אם הן לא. קל לזהות מלאכים בדרך ההליכה שלהם. הם הולכים על קצות האצבעות, או חלק מהזמן האצבעות שלהם בפוינט (כשהמלאכים מותחים את האצבעות ברגליים שלהם עד הסוף, הן מתקפלות פנימה בזווית מוערכת של 90 מעלות מאשר שהרגל שלהם דורכת במלואה על האדמה, בגלל האימונים שהם עושים ברגליים כשמשעמם להם לעוף).

מלאכים אוהבים מוזיקה. כמו כל גזע אחר, אבל הם מעדיפים מוזיקה עדינה. יש גם מלאכים שאוהבים רוק, אבל בשפת הקודש, ולא בשפת בני האדם (עברית, לטינית, יפנית, לטינית וכו'...).

יש רק  סיבות לנפילה של מלאך כשהוא עף.

1.מישהו מתנגש בו מלמעלה. אז הכנפיים מתעוותות וקשה למלאך ליישר אותן בחזרה מספיק מהר.

2.הכוח נגמר. תשישות, או רעב, או מחלה, או כל דבר אחר שיחליש את השרירים שבכנפיים.
כדי להתגונן מפני טורפים, פיתחו המלאכים דם שמהול בטיפת רעל לחצי ליטר דם. בדם שלהם גם מהול בחומרים שקלים מהאויר ובכך מסייע להם לעוף.
 
החייאת המתים. בכל פעם שמחיים בן אנוש, או אלף, או כל יצור אחר,התהליך הורג מלאך לא קשור אחר ששוה לו בתכונות או במשקל ובמראה, כדי ליצור שויון ולשמור על הסדר בעולם.
 
 
 
זהו. עד לעריכה הבאה. לאב יו אול =)
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
נחמד :-) ‏06/‏05/‏2008 DarkKnight
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות
 
‏04/‏05/‏2008 17:17  מאת: Dream
מממ...
אם הנושא מעניין אותך, אז אמליץ לך על שתי שיטות משחקי-תפקידים בהם את משחקת מלאכים:
1. אינומינה (In Nomine) שם יש באפשרותך לשחק מלאך או שד.
2. והשנייה היא ENGEL שגם שם את משחקת סוג של מלאך http://www.freak.org.il/sg_product~0714020~18~106.htm
‏06/‏05/‏2008 22:27  מאת: DarkKnight
אם תלמדי
מבוכים ודרקונים ותריצי משחק לחברות שלך תוכלי להכין מפלצת כזאת לעולם המערכה שלך
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות