גולשים כרגע באתר
‏יום רביעי ‏18 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
פרופיל
alar
שלח הודעה
בלוגים אחרונים
כותרת בלוג
לנוחות כולם - המסדרים!
סיפורו של אלדורין
הייקו - רצון הזאב
חינוכו של נוטר
אנדליטה - פרק ראשון
אנדליטה - פרק שני - מעודכן
היער האפל
דמות שלי למסדרים - דיילן
 

קהילות - משחקי תפקידים > דמויות

איניץ


6/29/2008
דמות שהכנתי, עולם מערכה לא מוגדר.
הוספתי עוד קטע קצר, אשמח לתגובות.

דירוג מאמר
צפיות: 7561

בס"

שם: אֵינִיץ מכונה גם, הנץ.

תיאור:

גובהו של איניץ הוא כמטר שבעים. שיערו שחור מוארך עד כתפיו החשופות, ומסתיר לעיתים את ראשו. עיניו ירוקות מלוכסנות ואומרים עליהן שהן יכולות לחדור את ראשו של אדם חי ולגלות את נבכי נפשו. גופו העליון לרוב מגולה. הוא לובש מכנסיים רחבים המאפשרים תנועה חופשית של רגליו, מאותה סיבה בדיוק, איניץ לא נועל נעליים. איניץ לא חזק במיוחד, אך מה שמחסר כושרו משלימה זריזותו וגמישותו יוצאת הדופן.
גיל: 25   

נשק:

איניץ לא אוהב להשתמש יותר מדי בכלי נשק, הוא מעדיף את ידיו, רגליו ויכולתו המיוחדת. אך לכל ידוע שהוא אשף פגיונות שאין שני לו. על מכנסיו קשורים שני פגיונות חדי תער שהוא לא יהסס להשתמש בהם. הוא דואג לחדד אותם רבות, עד שמספיק שתיגע בלהב נגיעה קטנה, ודם ייזל מאצבעותיך. מאחורי הפגיונות האלה יש היסטוריה עתיקה של מעבר במשפחה מאב לבן במשך שש מאות שנה, ומסופר שהוטלו עליהם לחשים, כדי שלעולם לא יחלידו או ישברו. פגיון אחד קרוי "אָלִירְד", כנראה על שם אחד מאבות אבותיו של איניץ. לפגיון הזה גולה המצופה זהב ומשובצת יהלומים קטנים, הלהב עצמו מלא סלסולים במתכת של עבודת אומנות שתורתה עברה מהעולם זה מכבר ארבע מאות שנה לפחות. הלהב השני קרוי "אלישרה", שפירושו בשפה העתיקה "מעניקת הצדק", ליופיו של הלהב אין שני, והוא היה שייך לאחד משרי הצבא הגדולים של העבר, אדם ששמו מוזכר בכל האגדות "אֶלשיר", שפירושו, אדון הצדק.

מספרים כי הלהב הזה זוהר כאשר הוא לוקח חיי אדם, כאילו הוא מוצץ את נשמתו של הקרבן מתוך גופו.

אישיות:

איניץ הוא הטיפוס המסתגר. לרוב הוא לא מתחבר לאנשים, ולא רגיל לחיות עם אנשים, כנראה בגלל עברו הטראגי והקשה. למרות זאת, לעיתים הוא מתחבר לאדם אחד, אולי שניים, בין אם זה יקרה מאינטרס משותף, ובין אם מחברות גרידא. איניץ נוהג לדבר 'ישר ולעניין' ולכן עבורו אנשים שמנסים לסובב את האמת, הם הגרועים ביותר. אומרים עליו שהוא עשוי מברזל, לא ניתן לעולם לפגוע ברגשותיו של איניץ, ככל הנראה בגלל שהוא כבר עבר את הדברים הקשים ביותר שיכולים לקרות לאדם. יש אנשים שאומרים שהוא אדיש לחברה, דבר שכמובן שאינו נכון, שכן כל פעולותיו של איניץ, מכוונים רק למען אנשים אחרים, את חייו שלו הוא כבר אבד בגיל עשרים, אולי כבר בגיל שבע עשרה, כשאיבד את מלכותו.

 

מיוחד:

איניץ ניחן בכוח הנדיר של שינוי הצורה. הכוח הזה עובר במשפחתו כבר כמה אלפי שנים. וכיום הוא אחד האנשים היחידים בעולם המסוגלים לעשות זאת. כמעט כל צאצא ישיר במשפחת המלוכה, היה מסוגל לשנות את צורתו לחיה מסוימת, שאופייה מתאים לשלו. על פי המקובל, הוא נקרא על שם החיה אליה הוא יכול להפוך, לכן איניץ נקרא כך, "איניץ" – נץ. תהליך השינוי מתבצע בכל עת שאיניץ חפץ, בתוך שנייה אחת הוא יהפוך לנץ כחול נוצות רב עצמה ומהיר כרוח סערה.

רקע:

איניץ נולד למשפחת המלוכה, לא בתור ילד מפונק ללא עמוד שידרה, אלא בתור ילד חזק, רב עצמה ויכולת מנהיגות כבר מגיל צעיר ביותר. אולי זאת הסיבה, שכאשר איניץ היה בן שבע עשרה, כלומר, בוגר דיו כדי למלוך, הוא נושל ממלכותו. כבר כשהיה בן חמש, אמרו המלומדים שהוא יהיה המלך החכם ביותר במאה שנים האחרונות. כששינה את צורתו לראשונה, היה זה בגיל שבע, ולא בגיל עשר, כמו רוב בני משפחתו. לאיניץ הייתה אחות תאומה, ואח שקטן ממנו בשלוש שנים. משפחת המלוכה הייתה מאוד מאוחדת ומגובשת, והעתיד שנצפה למלכותו של איניץ, היה מזהיר ובוטח. אלא שכשהיה איניץ בן שש עשרה, מת המלך כתוצאה מרעל שהוכנס לתוך מזונו ועבר את כל הסינונים. היה זה רעל שמשפיע תוך עשר דקות, כך שבודק האוכל המלכותי לא מת מיד, וכך הם לא יכלו לדעת שהמזון מורעל. המלך מת כעבור עשר דקות מאוכלו. המלכה לפי השמועות, הלכה לאחר מכן להרים להתבודד ולהתאבל כל הימים על בעלה המת, והשאירה בעצם את שלושת ילדיה ללא אב ואם ועם ממלכה שלמה. מכיוון שאיניץ עוד היה בן שש עשרה, הוא לא היה מסוגל למלוך עדיין, ולכן הושם עוצר, שישמור על המלוכה למהלך השנה. העוצר אמנם נבחר בקפידה מבין נאמניו של המלך האב המנוח, היה זה אחיו הצעיר, הדוכס מֵיישֵר (נשר) הנאמן. אך זה ככל הנראה נהנה ממעמדו המכובד בשנת העוצרות, וכשהגיע ערב הכתרתו של איניץ למלך, הוא ציווה על אנשיו הנאמנים ביותר לקחת אותו ליער ולהרוג אותו. האנשים סיממו את איניץ ולקחו אותו ליער, שם הם התכוננו להרוג אותו לקבור אותו. ברגע האחרון, איניץ התעורר והפך את עצמו מיד לנץ. הוא הצליח להרוג את אחד מאנשיו של מיישר, ואז ברח מהממלכה למחוזות רחוקים. באותו לילה שבו נעלם איניץ, נעלמו גם אחיו ואחותו, ואיש לא יודע מה קרה להם, או אם הם חיים בכלל.

איניץ הבין שאם יחזור וידרוש את הכתר המגיע לו, יומת מיד. ולכן המשיך לחיות את חייו כעלום שם, כשפרס של מאה אלף מטבעות זהב נמצא על ראשו. הוא המשיך לחיות את חייו, אם ניתן לקרוא לדבר כזה חיים. הוא חיי למען אנשים אחרים. אנשים שיצעקו למשמע שמו שהוכתם. הרוזן הכתים את שמו של איניץ ברצח אביו, וכך לא נותר אדם אחד בממלכה שלא מאמין שהנסיך הצעיר הוא שרצח כדי לירש את כתר אביו. איניץ יעזור לכל אדם במצוקה אשר לפי דעתו ראוי להצלתו. הוא מביא איתו צדק. הוא מביא איתו אמת. הוא מביא איתו מוות

"הם היו שנים עשר. הרבה יותר מדי חרבות לאדם אחד.

'תני לי את זה' הם לעגו לאישה. הגדול שבשודדים בעט בה והיא נפלה לרצפה בקול בכי ותחנונים.

'לא! בבקשה, לא את אלין, לא את אלין! קחו אותי במקומו!'

'שקט אישה! בלמי את פיך! הביאי לנו את הכסף, ניקח את הילד ונלך מכאן!'

הילד הקטן בן השש, אלין, עמד בצד גופו רועד מפחד ומיבבות שפתיו חוזרות שוב ושוב על קריאתו לאמו... אמו המגוננת... אמו החזקה...

'זה כל מה שיש לי... אם תיקחו את זה ואת בני אמות!'

'אם כך תאלצי למות לא כן?' גחך השודד

אבל איניץ, לא היה אדם לגמרי.

'לא כל עוד אני כאן' סינן האיש.

שנים עשר לוחמים. איש לא עמד לפניהם עד כה.

חלפו כמה שניות.

שתיים עשרה גופות שכבו על הרצפה.

איניץ הלך, משאיר אחריו את האישה רועדת בפחד, ואת בנה מוגן בזרועותיה.

איניץ לא שכח לקחת את כספם הרב של השודדים, האישה כבר תמצא אותו ותתעשר בעתיד."

צדק. צדק הוא חיים. צדק הוא אמת. צדק הוא מוות, והדם היורד מגופה. צדק הוא הלב היחיד שנשאר לאיניץ, הסיבה היחידה כדי לחיות. אביו מת. אמו נעלמה. אחיו ואחותו נעלמו. מלכותו נלקחה. נותר רק צדק. נותר רק דם.
 

"לפעמים אני חושב שאני לא אוכל לעמוד בזה, כאשר אני שומע עוד קולות של מוות, עוד אדם צועק, ואני יודע שאני זה שגרם לכך. השלטון הנאור והנפלא של אבי נגמר, דודי השתלט על הכול. האם נותר צדק בעולם? האם אני באמת פועל למען הצדק, או שאני חושב שבדרך כלשהיא אוכל להשיב את מה שהיה אם אהרוג די אנשים? אני לא חושב שיש לי דרך לגלות את התשובה. האם זה חשוב? האם מה שחשוב זה הסיבה של מעשינו, או המעשים עצמם?

אבל מה אם גם המעשים עצמם שגויים. איך אוכל לשפוט אדם שרצח, מי שם אותי לשר ושופט, מי העניק לי את הבינה והחכמה של היכולת לראות באדם את האמת שלו?

אף אחד."

המגילה נגמרת במילים אלו, המילים האחרונות שנשמעו אי פעם מאיניץ, לאחר שהוא כתב את המילים הללו, הוא נעלם.

כבר שנתיים שאיש לא ראה את הרוצח בחוץ, אך ישנם עוד אנשים, פשוטי עם זקנים וחברים וותיקים שעודם מצפים. שיושבים ונשארים ערים עד השעות הקטנות של הלילה, ומצפים לקריאת הנץ. הקריאה האדירה, שתביא עמה, את השחר.
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
חזק, אהבתי P: ‏29/‏06/‏2008 sliver
 
מגניב! ‏29/‏06/‏2008 DarKnight
 
וואי אחי באמת מאמר מושקע אחד הטובים הערה למטה ‏30/‏06/‏2008 phaoran
 
גדול! ‏30/‏06/‏2008 dark lord
 
‏09/‏07/‏2008 Monk
 
אהבתי מאוד את הדמות ‏01/‏08/‏2008 misent
 
‏29/‏01/‏2010 Racovsix
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות
 
‏30/‏06/‏2008 00:09  מאת: phaoran
אחיי
אני ממש אהבתי הכל חוץ מההתחלה הקטע עם העיניים כי זה כלכך מלודרמתי..שנמאס כבר אבל אחלה עבודה גבר תמשיך ככה=]
‏09/‏07/‏2008 22:09  מאת: Monk
לא רע בכלל!
כתוב טוב, אבל היית רוצה לראות סיפור בגוף ראשון שיתאר איזה מפגש.
גם המעבר בין הרקע לסיפור היה קצת חד ולא ברור בהתחלה (תעבור על הפיסוק).

סך הכול נחמד מאד
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות