גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
ממלכות עתיקות - הפורטל > מיניאטורות

אינפיניטי


18.3.2008

מאה שבעים-וחמש שנים בעתיד האנושות הצליחה לשרוד למרות עצמה, אבל למשך עוד כמה זמן?


דירוג מאמר
צפיות: 7470

אינפיניטי

מאה שבעים-וחמש שנים בעתיד האנושות הצליחה לשרוד למרות עצמה, אבל למשך עוד כמה זמן?

הגזע האנושי הגיע אל הכוכבים. בעזרת ספינות חלל מסחריות מסיביות הידועות בשם מחזוריות, דרך חורי תולעת הן קופצות ממערכת כוכבים אחת לשנייה. מחזוריות מופעלות על ידי ארגון-12, גוף בינלאומי המהווה דור שני לארגון האומות-המאוחדות, אבל בעל יכולת קבלת החלטות ונקיטת פעולה משמעותית הרבה יותר. אינטלגנציה מלאכותית בודדת המכונה אלף, חזקה באופן קיצוני, חיונית למעצמות הגדולות ונוכחת בכל המעגל האנושי מסייעת בידי ארגון-12 לשמור על האיזון העדין בין המעצמות.

האומות העתיקות התקבצו לפדרציות בינלאומיות וחילקו ביניהן את מערכות הכוכבים כדי להתאימן לאורח החיים האנושי. המעצמות החדשות, הרבה יותר רבות עוצמה מהישנות, ממשיכות לנוע בעקבות הכוחות העתיקים שמניעים את הגזע האנושי: המסע לחיפוש אחר מרחב מחיה, משאבים ועוצמה. עימותים וקונפליקטים הם הנורמה, בין אם הם ידועים או נסתרים, בעלי עוצמה גדולה או קטנה, בעלי משך זמן ארוך או קצר... התפקיד של חייל בעידן זה הוא רחוק מלהיות סתמי...

פן-אוקיאניה היא מס' 1, המעצמה הגדולה של המעגל האנושי. תחת שליטתה המספר הגדול ביותר של פלנטות, הכלכלה העשירה ביותר והטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מעשית ונדיבה, פן-אוקיאניה היא כור-היתוך של תרבויות, יורשת של מיטב המסורות הדמוקרטיות והרווחה של המערב. אומה הגאה בעצמה, ויהירה בצורה מסויימת, היא טוענת לעליונות צבאית ואזרחית הגדולה ביותר במעגל האנושי, וגם נוהגת להתרברב בכך.

המעצמה האחרת, היריבה הנצחית אשר זוממת וקושרת תחת יריביה על מנת להפילם, זה היא היו-צ'ינג, ה'ענק האסייאתי'. המזרח הרחוק כולו מאוחד תחת הנס של מה שהיה פעם סין אבל אשר יצרה תרבות מגוונת, אוריאנטלית ואחידה. תוצר של פיתוח טכנולוגי ותעשייתי, כלכלה חזקה ושאפתנית, יו צ'ינג נחושה להגיע אל המקום הדומיננטי שאליו היא שואפת.

האקיסלאם, האיסלאם החדש, כוח צנוע יותר אזר ברשותו מערכת כוכבים אחת, בווראק. הפריד את עצמו מהפונדמנטליזם, האקיסלאם מבסס את התרבות שלו על איסלאם הומניסטי, פילוסופי ובקשר מתמשך עם הטבע. מדע ביוסניטרי והתהוות הקרקע הם שני הנכסים הגדולים ביותר להאקיסלאם, אשר כוללים את בתי הספר הטובים ביותר לרפואה ופלנטולוגיה במעגל האנושי.

הנוודים כוללים שלוש ספינות חלל כבירות אשר תושביהן, אשר אינם מרוצים מהחברה ונשלטים על ידי גושים מאקרו-כלכליים ואינטליגנציה מלאכותית, הפרידו את עצמם מהחברה ונודדים בחלל, סוחרים בין מערכת כוכבים אחת לשנייה. טונגסקה מוקדשת לתנועת ואחסון המידע. קורגידור מציעה כוח עבודה מיומן תמורת מחיר טוב, לעומתה באקונין סוחרת בכל דבר שהוא אקזוטי או בלתי חוקי בכל איזור שהוא, מאופנה ועד ננו-טכנולוגיה.

אריאדנה נוצרה מהצאצאים של החללית הראשונה שנשלחה מכדור הארץ ליישב את החלל אשר נעלמה בחור תולעת ונחשבה כאבודה. מבודדים על כוכב נטוש ועוין, אריאדנים – קוזאקים, אמריקאים, צרפתים וסקוטים – התפתחו לגזע קשוח ונחות טכנולוגית, אשר רק יצר קשר מחודש עם המעגל האנושי ומנסה לחצוב לעצמו נישה משלו כדי לא ליפול תחת שליטתן של המעצמות האחרות.

חזיתות הקרב, מוכרזות או לא, הם במערכות כוכבים שנחלקות בין כוחות רבים. סוואלארהיימה הקר והאכזרי, הגו'נגלים החונקים והערים ההרוסות של פרדייס, היערות הצפופים של אריאדנה, החלל הבלתי ידוע בחזית האנושית. שמות שהופיעו רק לאחרונה וכבר ברשותם היסטוריה שלמה הנכתבה בדם. ההסלמה באלימות האיצה את עלייתם של חברות שכירי החרב אשר מנצלות את הייאוש של כוחות הצבא המצויידים, מתקדמים טכנולוגית וקטנים של ארגון-12.

ובזמן שהאנושות מאכלת את עצמה, איום חדש, אולי הנורא מכל, יצר ראש גשר בלב המעגל האנושי. הצבא המאוחד של גזעים חייזריים, נשלטים תחת בינה מפותחת, אינטלקט מלאכותי אולטימטי ועתיק בעל שאיפות הגמוניות כלפי כל גזע שחוצה את דרכו. כוח חלוץ, מצויד בציוד בעל עליונות טכנולוגית על פני הציוד של בני האדם, עמד מול כל מה שהיה למעגל האנושי לזרוק לעברו ונראה כי הוא מחכה לתגבורת נוספת הצפויה להגיע...

ההווה הינו רגע קריטי ומכריע... האם בני האדם יתעוררו אל מול הסכנה שניצבת מולם? האם הם ימשיכו בקרבות שלהם על נתחים גדולים יותר של כוח? מה יהיה העתיד של הגזע האנושי? הקללה הסינית חלפה והזמנים המעניינים עתידים לבוא...
 
              
 
 
הכתבה באדיבות:
 
 
 
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות