גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
ממלכות עתיקות - הפורטל > מיניאטורות

מה זה אינפיניטי?


13.4.2008
מה זה אינפיניטי?
דירוג מאמר
צפיות: 7524

מה זה Infinity?

תקציר
אינפיניטי הוא משחק מדע בדיוני אסטרטגי, המבוסס על קרבות התכתשות (Skirmish) שפותח ומיוצר על ידי חברה ספרדית בשם Corvus Belli.
המשחק ממוקם בעתיד הקרוב, כאשר המדינות התאחדו למספר של מעצמות-על ונאבקות בינן במישור הצבאי והפוליטי תוך כדי שהן מתפשטות אל הכוכבים, בזמן שהאנושות (אשר עושה את צעדיה הראשונים אל הכוכבים) נפגשת לראשונה עם מעצמת-על של גזעים חייזריים.

דגמים
המיניאטורות עשויות ממתכת "לבנה" (White Metal) , מתכת חזקה שלא מתעקמת בקלות ומצד שני נקייה מעופרת (מה שאומר בריא יותר). המודלים עצמם מעוצבים בריאליסטיות עם "פרופורציות אנושיות" מדויקות. למרות שההשראה לדגמים מגיעה מסגנון שנקרא "מנגה" העיצוב של הנשקים והיחידות נשאר ריאליסטי. הדגמים הינם בקנה מידה של 28 מ"מ ומתחלקים לשני סוגים עיקריים, החלק הראשון הם מודלים שמגיעים ביחידה אחת (אלו יחידות בסיסיות שהן בערך שלוש דגמים מכל צבא) ויחידות שמגיעות במספר חלקים ומיועדות להרכבה בצורה דינאמית (שאר המיניאטורות).

 
חוקים
אינפיניטי הוא משחק מלחמה המתמקד בקרבות התכתשות ומשוחק בעזרת קוביית D20 (קוביה בעלת 20 פאות), המשחק מופעל ב'פקודות' כדי להשתמש בכוחות. בעקבות הגמישות של חוקי המשחק אין 'פקודה' לכל דמות בלוח אלא 'קבוצת פקודות' לכל מחלקת לוחמים שממנה ניתן לשאוב פקודה לכל מהלך שבו השחקן חפץ.
המשחק מבוסס על הלוחם הבודד, כלומר אין מבני קרב ומדובר במשחק התכתשות טהור. זה כמובן אומר שהמשחק מכיל מספר קטן של דמויות שלעיתים רחוקות יגיעו ליותר ממחצית מחלקה. זה מאפשר שימוש בצורה אסטרטגית ומהנה יותר בשדה קרב בגודל 120X180 ס"מ (4X6 רגל) שנחשב קטן יחסית (לוחמה בשטח בנוי).
חוקי המשחק מבוססים על כך ששחקן אחד מבצע את כל הפקודות שהוא יכול עם הכוח שלו ולאחר מכן היריב מבצע בתורו את הפקודות שלו, עם תפנית אחת קטנה, פת"א - פקודת תגובה אוטומטית , המערכת הזאת מאפשרת לשחקן שאינו פעיל להגיב לפקודותיו של היריב. על ידי כך המערכת מנטרלת את הפסיביות של השחקן היריב שממתין לתורו. (כמו במשחקים מסוג "אני עושה, אתה עושה").
חידוש נוסף של מערכת חוקי במשחק הוא גלגול ההצלחה הקריטית (Critical Success). הגלגול לא עובד בשיטה של נזק גבוה/נמוך אלא אם הפעולה עצמה הצליחה מה שמוסיף נופך סינמטי ומרתק למשחק (מה שגורם לשטף במשחק).
ולבסוף המשחק מכניס "מלחמת מידע" על ידי כניסת האקרים ורובוטים שיכולים לפגוע באויב ולהשתלט על היחידות האלקטרוניות שלו.
 
רקע ועיצוב אומנותי
אינפיניטי מעוצב בסגנון "מנגה", האיכות של האיורים והעיצוב האומנותי נהדרים ויספקו כל חובב איורים ואומנות.
עלילת המשחק מתרחשת מאה שבעים וחמש שנים בעתיד. האנושות התחלקה לקבוצות לפי מבנה גיאו-פוליטי וחלק לפי מבנה דתי מסוים והתפשטה אל הכוכבים. התצורה הנוכחית של המעצמות הן פן-אוקיאניה המעצמה החזקה והמפותחת ביותר, שנוצרה מאיחוד של מדינות אוקיאניה ואיחוד של אירופה וצפון אמריקה (בעקבות קריסה כלכלית). היו-צ'ינג, היא המעצמה השנייה בגודלה שהוקמה מאיחוד מזרח אסיאתי תחת שלטון קיסר. אריאדנה שנוצרה מהמבצע הראשון ליישוב כוכבי לכת שהשתבש בצורה מחרידה מה שבודד את המתיישבים משאר האנושות. ה-האקיסלאם, איחוד המבוסס על תרבות ניאו מוסלמית שמוקדשת למחקר ביולוגי ופילוסופי. הנוודים בני המעצמות שהגלו את עצמם לחלליות ענק שנודדות בחלל כדי לא לחיות בצילה של האינטליגנציה המלאכותית שמנטרת אחר האנושות וידועה בכינויה אלף.
מצד שני ישנה תרבות חייזרית, צבא מאוחד של גזעים חייזריים תחת הנהגה של אינטליגנציה מלאכותית מפותחת שרק גילתה את האנושות ואשר הצבא המאוחד שלה החל להתמודד עם צבאות בני האדם.
 

איך זה מגיע?

המשחק מגיע בשלושה סוגי מארזים,

מארז קופסה (BOX) – אריזה עם ריפוד פנימי. המארז מכיל את המודלים עם בסיסים לכל הדמויות ובנוסף הוא נמצא בתוך עטיפה חיצונית וצבעונית שמספקת פרטים בצבעים ובתמונות על התכולה ממספר כיוונים.
 

מארז בליסטר (Blister) – אריזה פלסטית קשיחה דמוית שקית שקופה.בעלת ריפוד פנימי ותמונה של המודל מורכב וצבוע. כמו כן יש בסיסים לכל המודלים.
 
 
מארז מתחילים (Starter Pack) – ערכת המתחילים דומה בצורתה למארז הקופסה רק שהיא מכילה בנוסף גם ספר חוקים מקוצר. ערכת המתחילים הינה הדרך הטובה ביותר להתחלת המשחק ומכילה 6 דמויות שונות.
 

כל הדמויות בכל המארזים מגיעות בלתי צבועות וחלקן אף מגיעות מפורקות ודורשות תהליך של הרכבה.

חוקי המשחק מוצעים כחלק מספר מרשים המכיל בין היתר מידע מפורט על עולם המשחק ורשימות צבא (מפרט של היחידות הזמינות לכל צבא יחד עם יכולותיהן ותכונותיהן). ספר המשחק מגיע בכריכה קשה ומודפס באיכות המרבית ביותר במעל 200 עמודי כרומו צבעוניים.

בנוסף מוצעים להורדה מאתר אינפיניטי חוקי המשחק המלאים, רשימות הצבא וספר חוקים מקוצר בחינם ובמספר שפות. הקטעים המוצעים להורדה נמצאים כעת בשלבי תרגום ובקרוב יהיו זמינים גם בשפה העברית.
 
---ספר החוקים---
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  נשמע ממש שווה!
noam   - ‏17/‏04/‏2008 09:58 
1.
  ניתן להשיג מכאן
Minotaur Games   - ‏19/‏04/‏2008 18:11 
2.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות