גולשים כרגע באתר
‏יום רביעי ‏18 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
ממלכות עתיקות - הפורטל > סיפורים

רקיע כהה לנצח -א-


25.12.2006
סיפור ערפדים בהמשכים- חלק א'
דירוג מאמר
צפיות: 7487
 
רקיע כהה לנצח

רוג'ר נשם את האוויר הטחוב שסביבו. היה זה כמעט כמו לנשום אבק דחוס.

החושך שעטף אותו היה מוחלט, וכמוהו הייתה גם הדממה הכבדה.

כל המצב גרם לרוג'ר לתחושת אי-נעימות שאיימה להפוך לבהלה בכל רגע, אבל למרות זאת, הוא הצליח שלא לאבד את עשתונותיו. הוא בחר, תחת זאת, להישאר מסוקרן ולנסות להבין את המתרחש. איך הוא הגיע למצב המשונה הזה? הוא אימץ את מוחו, וניסה להיזכר בדבר כלשהו.

כלום.

זרועותיו התעלמו מפקודותיו במשך שניות ארוכות, עד שחש את אצבעות ידיו מגששות באפילה את רגלו. הוא ידע כי זו רגלו, אך היא חשה כמו גוש מת של בשר, ולא כחלק ממנו. גם לעובדה מטרידה זו בחר רוג'ר להגיב בסקרנות עניינית.

לאחר כמה שניות התברר שלרגלו יקח זמן רב יותר להתעורר מהתרדמה הארוכה בה הייתה שרויה. הוא לא ידע כמה זמן הוא היה במצב זה, אבל הניחוש שלו טען כי זמן רב מכפי שהיה רוצה, לו הייתה לו מילה בנושא. הוא ניסה לכחכח בגרונו, והחרחור החנוק שהשמיע פיו כתחליף לשיעול גרם לו להתקף חרדה, וזה בתורו הביא עימו תובנה חדשה.

ידיו מיששו במהירות את סביבתן, וחשו בקורות עץ מחוספסות. קופסה? או שמה, ארון-מתים זול?

הבזקים של חשכת-ליל ותאוות בשרים ריצדו מול עיניו העצומות, בשעה שגופו החל ניעור לחיים. הוא נזכר במראה של פנים מאופרות בלבן ושחור, ושפתיים אדומות כדם, שהציתו את חושיו.

כצופה בקולנוע הוא הביט בסדרת תמונות שעלו מזכרונו, ואלו הציגו בפניו סרט שקופיות על אדם מיואש, שהטביע את יגונו בשתיה ובפריצות. גיבור אותו סרטון דידה באי-יציבות בסימטא צרה, ואז קרס לתוך זרועותיה של זונה יפהפייה.

זונה? האומנם? הוא תהה לעצמו, והמשיך להתבונן בזכרונותיו המעורפלים:

הוא ראה את עצמו שוב בדירתה - דירת יוקרה מעוצבת בסגנון מלכותי ויקטוריאני; כה לא תואם את התקופה. איזו זונה תוכל להרשות לעצמה מקום כזה? ומדוע האיפור הכבד על פניה? אולי הצעירים נהנים ממראה מלאך המוות בשעה שהם פורקים את תאוותם אל תוך גופה של זרה, לפני שזאת זוכה לנתח נאה מכספם.

אבל היא לא התעניינה בכספו. את ארנקו הוא כבר רוקן בפאב האפלולי והמפוקפק, לפני שנזרק מן המקום כלאחר-יד ובגסות על-ידי הפושעים שניהלו אותו.

מה היא רצתה ממנו? שפתיה הפסוקות זימנו אותו אליה, וצבע הדובדבן שלהן יכל לעורר גם את המתים לחיים. בעצם, לו לא היה קבור באדמה, היה מרשה לעצמו להתענג על הזיכרון מעט יותר. הוא זכר כיצד חשפה טור שיניים לבנות ומושלמות... מלבד שתיים, שהיו משונות למדי. היא גירתה אותו באצבעותיה הארוכות והמעודנות, ובמגע שפתיה הלחות, עד שחש את הדם פועם בעורקיו כגלי סערה המתנפצים על מזח מבטון, ואז נשקה לצווארו... בחוזקה.

ידו נשלחה בתנועה חדה לצווארו, ממששת בדאגה. הוא חש בחספוס של זוג דקירות מגולדות. עוד ילדה גותית שרצתה לחיות את המיתוס הערפדי קצת יותר מדי? ממתי ילדות כאלו משליכות אנשים לארונות קבורה בטרם-עת?

האם סיממה אותו? במצבו, בהחלט לא היה לה צורך בכך. הוא היה כשה המובל לטבח; חסר הגנה לחלוטין מול טורף מיומן ממנו; חסר מודעות אפילו לעובדה שהוא ניצוד.

ידיו נשלחו מעלה, מאוגרפות, והיכו בלוחות העץ הזולים שהיוו את ארונו הפשוט. בימיו הטובים היה בטוח שיקבר בארון מפואר מעץ קשיח ומצופה לק. כנראה שהארון הזה תאם יותר את המצב בו היה שרוי באותו הליל. אולי הילדה השליכה אותו לרחוב לאחר שסיימה לבצע בו את זממה? במקרה זה סביר להניח כי חשבוהו לאיזה חסר-בית אלמוני. פלא שטרחו לקוברו בכלל.

ידיו היכו שוב, בעוצמה שגרמה לשבר באחד הקרשים. עפר זרם לתוך הארון, והביא עימו תחושת בעתה שאיימה לשתק את מחשבתו של רוג'ר לחלוטין. אם היה כל ספק קודם לכן להיותו קבור מתחת לאדמה, ספק זה נגוז באחת. כעת, במקום למות באיטיות בתוך הארון, הוא יחנק על ידי טונות של עפר.

הוא היכה ללא אבחנה, ובמלוא העוצמה, בקורות ובעפר שנחת עליו דרכן. בעוד הטירוף אוחז בו יותר ויותר, רוג'ר נעשה רגיש ביותר לריחות שסביבו. ריחות הטחב והאדמה היו חזקים ביותר, אך בעיקר הוא חש בריח הדם הניגר מידיו הפצועות.

מאבקו הפך נואש ופרוע יותר, ומתישהו בזמן הפאניקה שהשתלטה עליו הוא הספיק להתפלא על כך שלא חש בכאב, למרות החתכים שמילאו את זרועותיו.

'אדרנלין', הוא החליט, וחזר למאבק על חייו.

הקורות התפרקו, והוא הספיק לנשום נשימה אחת אחרונה לפני שעפר נחת עליו בערמה. הוא שלח את זרועו מעלה, וחש אוויר. במאמץ מטורף אחרון, גרר את עצמו מעלה, ואז נשכב בתשישות על האדמה הלחה. אוויר הלילה הקריר היכה בפניו, והביא עימו תחושה גורפת של הקלה.

הוא הסתובב על גבו, והביט אל שמי-לילה עטורי-הכוכבים. הוא נשם עמוקות כאילו לא נתקל באוויר צח מימיו, ופרץ בצחוק של הקלה. איכשהו, הוא הצליח לפלס את דרכו מחוץ לקברו שלו. כמה אנשים כבר עשו זאת בחייהם... או במותם? לו רק היה לו למי לספר על כך.

החיוך שעל פניו נמחק בפתאומיות, כשריח נוסף הגיע לאפו. לא היה זה ריח האדמה, וגם לא ריח הדם שזב מהשריטות והחתכים הרבים על גופו. הוא סובב את פניו לעבר מקור הריח, והבחין בדמות אפילה נשענת על עץ קרוב, ומביטה בו.

רוג'ר קפא על מקומו, והביט חזרה אל הדמות. תחושת ההקלה הטרייה נעלמה כלעומת שבאה, והאימה שבה ואחזה בו ביתר שאת. קול מוכר גיחך לעברו בבוז.

"סוף סוף התעוררת."

מחשבתו הצטללה, ועיניו הוצרו בכעס.

זאת הייתה היא.

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
‏25/‏02/‏2009 ערפדי
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות
 
  תגובות  
  התחלה מעניינת..
הפיה הטובה   - ‏25/‏12/‏2006 14:04 
1.
  בניגוד ל"פיה" א ני חושב שזה פשוט התחלה ענקית
קורלון לארתיאן   - ‏27/‏03/‏2007 15:47 
2.
  פשוט תמשיכו להגיד 'ענקית' ואני אשלח את ההמשכים :P
אריק.ש   - ‏31/‏03/‏2007 22:32 
3.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות