גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > דמויות

אורית'יה


23.1.2007
אוריתי'ה- הילדה שבפנים
דירוג מאמר
צפיות: 7457
צילום מאת טל צבר- כל הזכויות שמורות לטל צבר
 
אורית'יה - Orithia

אורית'יה נולדה בכפר קטן שנשכח מזכרונו של כל אדם. במקום נידח רחוק מכל עיר אפשרית.הוריה היו זוג חביב שניהל את המסבאה המקומית, חדר ובו כחמישה שולחנות לכל היותר. אביה ניהל את המסבאה ואימה היתה אחראית על המטבח. הם היו המשפחה המכובדת של הכפר, כולם הכירו אותם ואהבו אותם. הוריה שתי אחיותיה והיא, אורית'יה שכלל לא נולדה בשם זה. את שמה היא שינתה אך על כך יסופר בהמשך. בכפר הקטן הדברים היו ידועים מראש, הגברים היו עובדים הנשים היו מטפלות. ופעם בשבוע היה כפר כולו מתכנס במסבאה הקטנה ודן בענייני הקהילה.
אחיותיה הגדולות של אורית'יה מילאו את תפקידם כראוי, שתיהן משסיימו את לימודיהן הבסיסיים התחתנו (עם שניים מבני הכפר כמובן) ונשארו לעזור לאימן במסבאה. אך אחיה של אורית'יה, הבכור הוא זה ששינה את מהלך העניינים בכפר הקטן.
אורית'יה העריצה את אחיה דאטס, הוא היה מקסים, ומצחיק, וחזק. הוא היה גאוות המשפחה ואולי אפילו גאוות הכפר כולו. היא אהבה אותו מאוד והוא אהב אותה. הוא זה שלימד אותה ועזר לה וניחם אותה כאשר היה צריך. הוא גם זה שהיה מלמד אותה דברים שלא היה מקובל ללמד נערה בכפר, לחימה, ירי בחץ וקשת... הם היו בעלי סוד ואחים בקשר הכי חזק שיכול להיות. הקשר הזה היה מבוסס בעיקר על העובדה ששניהם היו שונים, שניהם רצו לדעת יותר מאשר הכפר רצה לדעת. הדבר היחיד שנשאר סוד היה ההעלמות שלו. מדי פעם הוא היה נעלם לכמה שעות ואולי גם לילות וחוזר... בלי להגיד מילה.
יום אחד, כאשר אורית'יה עוד היתה בלימודיה והיתה קרובה ליום הולדתה ה-15 אחיה (שהיה אז כבן 23) קם וצהיר והוא הולך. נמאס לו מהניתוק מהעולם ומהשיגרה הבלתי פוסקת ושהוא הולך לחוות את העולם לפני שהוא חוזר לכפרו עם כלה שאינה מבני הכפר, אם יחזור בכלל.
המשפחה ניסתה להניע אותו מכך, הכבוד שלה היה מופחת אם אחד מבני המשפחה, ועוד אחד כדאטס עוזב את הכפר. רבים ניסו להניע אותו מכך אך ללא הצלחה. תוך כמה ימים הוא ארז את תיקו ויצא אל הדרך.
אורית'יה היה שבורה, האדם שהכי הבין לליבה, שהיה הכי חשוב לה הולך.
בלילה האחרון דאטס נכנס לחדרה להרגיע אותה. הוא הבטיח לה שאם הוא ישוב הוא ישוב בשבילה, ושאם טוב שם בחוץ הוא יקח אותה איתו. ובינתיים, כדי שהיא לא תשכח אותו... הוא הביא לה מפה קטנה של היער שליד הכפר. "מתנה קטנה לפני שאני יוצא, אולי בעתיד את תביני". וכך הוא הלך.
במשך חודש שמרה אורית'יה על המפה בתקווה שהוא יחזור. אך ביום הולדתה ה15 היא החליטה שהגיע הזמן לאסוף את המתנה. היא עקבה אחרי המפה אל היער עד שהגיעה לביקתה קטנה. כאשר היא נכנסה היא גילתה עולם ומלואו! מפות, כלי נשק, מטרות אימונים, ספרים, תיקים וכל דבר שעלול לעזור לך במסע, דברים שאם הכפר היה יודע על קיומם הם היו שוב נועלים את אורית'יה במטבח יחד עם אמא ואחיותיה.
אורית'יה החלה להתאמן, זה היה מקום הסוד שלה והמחבוא שלה. היא למדה והתאמנה בתקווה ששאחיה יחזור היא תהיה מוכנה ללכת איתו.
אחרי שדאטס הלך המשפחה היתה קצת שבורה, אך הם המשיכו לחיות כרגיל. אורית'יה סיימה את לימודיה והצטרפה למסבאה המשפחתית ועשתה את תפקידה הראוי לה. שנים עברו והיא עוד מעט בת 20. תור המחזרים ליד הדלת כבר חיכה לתשובה והיא לא עונה. המשפחה מתחילה ללחוץ עליה ואפילו מצאו לה מישהו מתאים. אך אורית'יה לא רצתה. היא היתה הרפתקאנית בדם ובנפש והיא ידעה שאם היה תתחתן היא תישאר כלואה בכפר עד סוף ימי חייה.
אז היא נסגרה בדעתה, ביום הולדתה ה-20 היא תצא לדרך. היא דיברה עם הוריה על כך, הם ניסו למנוע ממנה ולשכנע אותה להישאר, איך היא תצליח שם בחוץ? למה לנערה כה יפה ומוכשרת וצאת כשיש לה כל מה שהיא צריכה כאן, כשהיא תוכל להשיג את מי שהיא תרצה? אך ראו שדם אחיה זורם גם בעורקיה והיא צריכה ללכת.
וכך ביום הולדתה ה-20 היא יצאה לדרכה, היא אימצה את שמה החדש, Orithia על שם אמזונה עליה קראה באחד מספרי אחיה, ובברכת אביה בתקווה שהיא תחזור ליוו אותה לפתח הכפר. וכך היא יצאה לדרך, עם שם חדש, ותקווה לפגוש את אחיה באחד מהימים.

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
מקסים מאוד ניקשרתי לדמות ‏19/‏05/‏2008 מייקי
 
הסיפור היה מדהים.
‏28/‏03/‏2009 הנסיכה
 
סיפור מרגש!אבל עדיין לא כתוב מהו שמה האמיתי? ‏22/‏08/‏2010 ofir208
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות
 
  תגובות  
  הדמות מאוד מעניינת
הפיה הטובה   - ‏23/‏07/‏2007 15:56 
1.
  איזה סיפור יפה!!!
הנסיכה   - ‏28/‏03/‏2009 12:28 
2.
  הסיפור מאוד נוגע ללב
המלכה   - ‏06/‏06/‏2009 16:40 
3.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות