גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > דמויות

רייק


4.2.2007
דמות מתוך משחק "הנשגבים"

דירוג מאמר
צפיות: 7488

Rake Fe-Hu

לפני כשלושה עשורים, נולד בן יפה תואר לביתו של סוחר עשיר ב-Knergo, אחת מן מאה ממלכות המזרח (The Hundred Kingdoms). לאותו תינוק יפהפה ניתן השם Rake Fe-Hu, על שם אחד מאבותיו הקדומים והמכובדים ביותר. בילדותו, רייק בילה את זמנו במשחקים עם אחותו הבכורה, Mina, אותה העריץ וכיבד, ועם ילדי הממלכה, אותם סחף אחריו בעזרת חיוך מקסים ויופי מרהיב. בהגיעו לעשור הראשון לחייו, רייק נשלח לפנימייה, בכדי שיהפוך לאדם משכיל וישתלט על העסק המשפחתי- מסחר באורז. באותה פנימייה, Dormitory of the Ten Thousand and Fifty Epiphanies, רייק הצעיר למד על Creation, על שלל שפותיה ומקומותיה, ואף למד מעט אומנויות לחימה. בהפיכתו לגבר, חזר רייק לממלכת מגוריו וגילה כי הממלכה הוחרבה- במשך ימים הוא סייר בין ההריסות, מחפש, לשווא, אחר משפחתו או ניצולים אחרים. לאחר שבוע, הבחין רייק בשיירת מסחר בבעלותו של אחד מעמיתיו של אביו- Nergon, Avatar of Fair Trade, אחד מאלי המסחר. נגרון ניחם את רייק והודיע לו כי, מסיבה כזו או אחרת, היה זה Spirit Court בשם Court of Grim Ash and Storm שהשמיד את ממלכת מגוריו. רייק, בעזרת הכריזמה האדירה שברשותו, התחבר במהירות לנגרון, והצטרף לשיירת המסחר כמתרגם וכפקיד. במהלך השנים, רייק הסתובב ברחבי המזרח, בעוד שלמד עוד ועוד שפות וניבים. רייק אף ניסה את מזלו במסחר, אך גילה, לטענת נגרון, כי הוא יותר מדי ישיר ופתוח בכדי להיות סוחר מצליח. לאחר כחצי עשור, אשתו של נגרון, Berisa Sa-Cu, נדבקה במחלה נוראית. נגרון, חרד לחייה של אשתו האהובה, פנה מיד ל-Lardsing, הממלכה הקרובה ביותר, בכדי למצוא לאשתו טיפול רפואי הולם. לאחר חודשיים של אין ספור דמעות ושלל פגישות עם מרפאים, בריסה נפטרה. נגרון, בהיותו אל מסחר, אך עדיין מתאבל על מותה של אשתו בת התמותה, שלח את שיירת המסחר הלאה, בהנהגתו של רייק. רייק, לעומת זאת, סירב לעזוב את האל האבל לבד, חרף ניסיונות שכנוע חוזרים ונשנים מצד נגרון. לאחר שבועות מספר, נגרון האבל התגבר על אובדנו, הודה לרייק על כל אשר עשה בשבילו והצטרף לאחת משיירות המסחר שלו. רייק, לעומת זאת, החליט שהגיע הזמן להתיישב, להתמסד. תוך זמן קצר, רייק מצא את עצמו בתפקיד הסופר המלכותי בחצר המלכות של Lardsing. במהרה, רייק התחבר עם אצילי חצר המלכות והפך לחבר קרוב של המלך, Graidon Mansin. כתוצאה מחברותם, רייק יעץ פעמים רבות לגריידון- הוא הפך, באופן בלתי רשמי, ליועץ הראשי של המלך. השנים עוברות, רייק הגיע לעשור השלישי לחייו, וקיבל מכתב החתום ע"י אחותו, מינה. במכתב זה, אחותו סיפרה לו על האירועים שקרו ביום בו הוחרב הכפר, כיצד ניצלה מזעם חצר האלים, כיצד הוריהם נספו בשריפה ועל כך שהיא עברה Exaltion- היא הפכה לדמת דרקון. כיום, היא מספרת, היא חלק מן ה-Wyld Hunt במזרח. מאז אותו יום, מיום קבלת המכתב, רייק ואחותו מתכתבים תכופות אחד עם השני, חולקים חוויות ונפגשים כאשר היא מצליחה להגיע ל-Lardsing.

Description

גבר יפהפה בשנות ה-30 לחייו בעל גוון עור שזוף קלות. עיניים כחולות-בהירות מביטות בנחישות קדימה בעוד שחיוך כריזמטי עולה על פניו חסרות הפגם. שער בלונדיני-זהוב אסוף בצמה ארוכה הנגררת אחריו סביב קרסוליו, בעוד שזקן בהיר, צר וארוך מגיע למותניו. גופו החינני עטוף בגלימות חצר מלוכה רשמיות של אחת מן ממלכות המזרח, ולמותניו מגילות קלף, דיו ונוצות רבות מספור- אותן גלימות מפוארות מאוירות בדוגמאות של יערות עד וחיות המזרח.

Daiklaves of Sapphire Dreams-Description

לכל אחת משתי החרבות, שתי ידיות אחיזה- האחת ישרה, מובילה ללהב, השנייה מתפצלת מן הקצה התחתון של ידית האחיזה הראשית, ומתחברת אליה חזרה בקצה העליון שלה.

ידית האחיזה הראשית עשויה Orichalcum עליו חרוט ציור מעשה ידי אומן של השמש, הזוהר באור כתום חזק. במרכזה של אותה שמש, Hearthstone ספיר-כחולה בוהקת באור רך. ידית האחיזה המשנית, לעומת זאת, עשויה מ-Starmetal ארגמני ברובה, מלבד בקצותיה, שם היא הופכת למתכת השמש המעוצבת ככנפי דרקון. להב החרב מגיע לאורך מטר ומסתיים בוו בצורת J המתעקל כלפי מטה. אותו להב מעוקל עשוי, אף הוא, ממתכת כוכבים ארגמנית ומסתיים בפיסה חדה וזהובה של מתכתו של ה-Unconquered Sun. בין להב החרב הישר לבין עיקולו, אנרגיה ספיר-כחולה מרחפת, פועמת עם פוטנציאל וחיות.

Daiklaves of Sapphire Dreams- Background

בעידן הראשון, Golden Dreams of Utmost Clarity, Solar השייך לקאסטת ה-Zenith, ו- Sealer of Sapphire Pacts, Sidereal נבחרת Serenity, היו נאהבים. במשך מילניום, זוג הנשגבים התקרבו עוד ועוד זה לזו, אהבתם גדלה בכל יום שעובר. באותה תקופה, הגיעו נבחרי הכוכבים להחלטה- על נבחרי השמש להימחק מעל פני האדמה ועל דמי הדרקון לרשת את מקומם כשליטי Creation. ספייר, התנגדה חרוצות להחלטה זו, אך ללא הצלחה- ההחלטה נעשתה. הסידראלים, ביודעם על אהבת הזוג, ניסו להרוג את ספייר בטרם תוכל להזהיר את אהובה הסולארי. פצועה אנושות וגוססת, היא הצליחה להימלט והגיעה לביתו של דרימס- היא סיפרה לאהובה את כל אשר קרה, ונפטרה בשקיעת השמש. דרימס, אכול צער, זעם ויגון על מות אהובתו, לכד את מהותה של בת זוגתו ונשבע כי לא יאפשר לזאת ליפול חזרה לידיהם של נבחרי הכוכבים.

בזעמו, הוא הכניס את מהותה לזוג נשקים אדירים ומחליט כי ישתמש בנשק זה על מנת להשמיד את הסידראלים.

Daiklaves of Sapphire Dreams-Crunch

ספייר, בהיותה אחת מן הדיפלומטיות הסידראליות המבריקות ביותר, מעניקה למשתמש החרב נוכחות אדירה (+5 Presence). בנוסף, בהיותה מומחית באומנויות לחימה סידראליות, היא מעניקה מחנה ומיכולתה למשתמש החרב (+5 Martial Arts). היות ובתוך זוג הנשקים פועמת מהותה של ספייר, ע"י תשלום של 10 Motes, משתמש החרב יכול לתת לחרבות תודעה משלהם לשאר הסצנה. תודעה זאת מאפשרת למשתמש החרב להוות שני משתתפים בקרב, משמע- לגלגל פעמיים Join Battle ולפעול בכל אחד מן התורות הנפרדים של החרבות, אך ב-Rate של כל חרב בנפרד. מאחר והסידראלים היו והינם חלק מן Heaven, וכחלק מתפקידם הם היו צריכים, לעיתים קרובות, לאכוף את חוקי גן עדן, בעבור תשלום של 5 Motes, משתמש החרב יכול לתקוף Gods ו-Elementals לשאר הסצנה, בנזק Aggravated, אפילו אם הם אבסטרקטים.
 

 

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  מה?
דרגולד   - ‏29/‏03/‏2008 11:50 
1.
  עוד משהו
דרגולד   - ‏31/‏03/‏2008 14:11 
2.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות