גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > דמויות

לארקניאס


20.2.2007
שומר היערות
דירוג מאמר
צפיות: 7462

לארקניאס

לארקניאס נולד למשפחה שהודחה מעיר האלפים אחרי שקמה נגד שליטם משום שאינו רחש כבוד כלפי שומרי היערות, הוריו שניהם היו שומרי יערות חשובים בעולם כולו אבל האלפים התנגדו להם.

לארקניאס פגש פעמים ספורות אלפים בחייו ואלו היו פגישות לא מיוחדות ממש הסיבה היא מפני שהוריו לא שמרו טינה לאלפים אבל גם לא נתנו לו להיפגש איתם הסיבה הייתה כדי לשמור עליו כשומר יערות בכל ליבו, הוריו לימדו אותו כל דבר שידעו מהחיות שקיימות בעולם ועד איך להשתמש בחנית, לארקניאס היה תלמיד מצוין משום שרחש כבוד ליער שכל חיו עברו בו. בגיל 71 לארקניאס הסתובב לבדו ביער מחפש משו להתעסק איתו מתוך שעמום כי הוריו יצאו להציל איזה בן מחצית שפגש דוב רעב כאשר הסתובב ביער ראה 2 דובים שחורים תוקפים 3 דמויות. ברגע שראה אותן הוא זיהה את הדמויות אחת הייתה נמוכה ושני האחרים היו טיפה יותר גבוהות הוא ידע שאלה הוריו, הוא הוציא את הסכין שהייתה לו בחגורה ורץ אל הוריו כדי להצילם כאשר הגיע ראה את שני הדובים בורחים ממשהו ואת הוריו עומדים על העץ כאשר הבן מחצית קשור אליו ושניהם יורים חצים על הדובים, בהתחלה הוא לא הבין למה הדובים בורחים פתאום שם לב לחצים שמעופפים מעל ראשו כאשר הסתכל אחורה הוא ראה כ- 20 קשתים מכל הסוגים יורים על הדובים אחד מהדובים נהרג והשני ברח. כאשר הוריו ירדו מהעץ הם ראו אותו וסיפרו לו שכל הקשתים שנמצאים פה הם שומרי היערות שקשורים אל הוריו בצורה כזאת או אחרת חלק הוריו הצילו אותם וחלק פשוט עבדו אתם ביחד. זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא פגש שומרי יערות אחרים מהוריו.

בגיל 82 כאשר למד כל מה שהיה מסוגל מהוריו הם שלחו אותו להסתובב ביערות ולהציל את העוברים והשבים מפני כל צרה, רוב האלפים שומרי היערות אמרו להוריו שזה מוקדם מידי כידוע רק בגיל 115 אלף נחשב בוגר דיו כדי שהוריו ישחררו אותו אז הוריו אמרו שהוא מספיק בוגר בשבילם.

בשנים הראשונות של חיו לבדו הוא פגש דוב שהותקף בידי אורקים והצילו הוא הרג את כל האורקים ומאז הדוב הילך איתו עד לגיל 93 שהדוב מת מזקנה בזמן מסעם יחד הם לא היו זקוקים אחד לשני אך הם נקשרו בצורה מדהימה ואפילו הבינו את מחשבותיו של חברו למסע הם פגשו כל סוגי החיות שחיו ביערות, הם הצילו אנשים וחיות לא משנה מאיזה סוג ויצא פעמים שהצילו אדם שהותקף בידי דוב רק בעזרת דיבור איתו.

חייו של לארקניאס השתנו מאוד כאשר חברו מת והוא הרגיש פעם ראשונה בחייו מהי בדידות באותו הרגע הוא הבין שאין הוא בנוי לחיים של בדידות ויצא למסעות בעולם כולו בתקווה למצוא חבר אחר ואין זה משנה איזה חבר אדם, דוב או אלף פשוט מישהו שיצא איתו למסעות וילכו ביחד אך זה לא קרה הוא לא מצא חבר אלא רק אויבים כמו אורקים וגובלינים שחלק גדול מהם הוא נמלט מהם דרך כל היערות וחלק נאלץ לרצוח משום שראה בזווית עין שהם רצחו חיה או איזה עובר אורח ביער וכך עברו חייו, לרוב רק פעם אחת יצא מחוץ ליערות וזה היה כאשר תקפו אורקים את הוריו וחברי הוריו זאת הייתה הפעם הראשונה שראה כל כך הרבה אורקים במקום אחד והוא נאלץ לבזבז את כל החצים כדי להציל את הוריו אבל הוא לא הצליח להציל את שניהם ורק את אמו הוא הצליח להציל לשם נקמה לארקניאס יצא מהיער והוא טבח בכל אורק שפגש גם אם היו אלה אורקים שלא רצו לתקוף אותו אלא ברחו מהמקום הוא אף פעם לא חש זעם כה רב אבל החוקים של שומרי היערות עצרו אותו מלתקוף עוברי אורח לשם הוצאת הכעס.

כיום הוא בן 127, הוא הבין שכעס ונקמה לא יובילו אותו לשום מקום אחרי 3 שנים של נקמה באורקים אולי הבין זאת מאוחר מידי אולי לא מה שידוע לו זה שהוא הרוויח מכך שיפור בלחימה מכל נשק שידע להילחם בו, לארקניאס פנה בסופו של דבר לצד השקט והרגוע שאין הוא מדבר אלא אם הוא לא רואה בכך צורך לשינוי והוא הבין שאם הוא היה מסתובב עם מישהו כעסו היה דועך מוקדם יותר אך הוא לא מצא מי יהיה מוכן להסתובב עם אלף הוא לא הבין את המשמעות מילת הגנאי של בני האדם במילה הזאת אך זה לא ממש הטריד אותו.
 
מאת: afarsemon
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות