גולשים כרגע באתר
‏יום ראשון ‏15 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > דמויות

טיירה לוע-ארי


19.6.2007
טיירה, רקע דמות משחקי תפקידים ונתונים סטטיסטיים
דירוג מאמר
צפיות: 7432
מראה:
טיירה די נמוכה וצנומה, אך בנויה בפרופורציה מושלמת. היא נראית כלא יותר מבוגרת מגיל 16-17 אך היא באמת בגיל 28. מגן עץ קטן על גבה וסכין עץ-ברזל כבדה על ירכה הם כל הנשק הנראה לעין שהיא נושאת עליה. לטיירה יש שלוש צלקות מקבילות על מותנה הימנית, נראה שהם באו לה משריטת חתול גדול.

טיירה נעה קדימה בגמישות חרישית בעשב הגבוה של הסוואנה זנבה מטלטל קלות ואוזניה שטוחות על ראשה והביטה באיילה הצעירה שרעתה רחוק מדי מעדרה, היא גם ראתה את טיזר מאגף אותה נגד כיוון הרוח ממולה, האיילה כנראה שמה לב למשהו מכיוון שהיא זקפה את ראשה וזקרה את אוזניה בחדות. טיזר קפא במקומו. עברו כמה רגעים מתוחים שבהם תהתה טיירה אם ארוחת הבוקר שלהם תברח, ואז, באחת, האיילה חזרה וטמנה את ראשה בשיח, אך אוזניה זקורות היו, והיא הייתה דרוכה. טיזר הוסיף להתקדם בדממה אל האיילה. ופתאום הרוח שינתה את כיוונה והביאה לחוטמה של האיילה את ריחה של טיירה, היא קפצה והתחילה לנוס בדהרה, אך לא הייתה זריזה מספיק. טיזר קפץ עליה מאחור והשיג אותה תוך כמה צעדים, כשהוא מבתק את גיד רגלה האחורית של האיילה. מייד טיירה זינקה זינוק עצום ונחתה על גבה של האיילה הצעירה וניסתה לבתק את קנה הנשימה שלה או לשבור את צווארה. היא נשכה באוזנה של האיילה ומשכה עד שטיזר זינק לקרע את גרונה של האיילה, שהתמוטטה ארצה והחלה לפרפר. טיירה וטיזר לא חיכו וכבר החלו לאכול, טיירה תחבה את לועה אל בטנה החמימה של האיילה והתענגה על טעם בשר-הציד. לאחר כמה שניות היא חשה במין ריח זר באוויר הבוקר הקריר.

דוויר התבונן כיצד שני החתולים מפילים את האיילה ומתחילים לאכול, הוא חשב שהחתול הגדול יותר הוא -היא- האישה שחיפש. הוא התקרב באיטיות, בצעדים קטנים. לפתע הנמר הגדול הסתובב הפתאומיות ודוויר ניצב מול אישה, האישה היפה ביותר שראה בחייו הקצרים. היא נראתה כמבוגרת ממנו בלא יותר משנתיים, למרות שידע שהיא מבוגרת בהרבה. שיערה החום-בהיר גלש על כתפיה כשרק רצועת עור פשוטה מונעת ממנו לגלוש לעיניה הירוקות-אפורות המדהימות. גופה הנמוך והדק היה עטוף במכנסיים ובמקטורן עור ירוקים-חומים שלא הסתירו את חמוקיה הנשיים, ורגליה הנתונות במגפיים גבוהות ופשוטות בצבע חום. בידה האחת אחזה סכין מוזר למראה –שאגדות רבות סיפרו עליו- שנראה כעשוי עץ ובוהק כחלחל עוטף אותו, ובידה השנייה אחזה נשק קטלני פי מאות מונים, אף-על-פי שמעט אנשים ידעו זאת, ענף של צינית וכמה עלי דבקון. האישה כחכה בגרונה ודוויר שם לבו שהוא בוהה בה כבר שניות מספר בפה פעור מעט. הוא מיהר לסגור את פיו ולומר: "אמממ, את טיירה לוע-ארי?" בקול חששני ומהוסס, בכל זאת, לא בכל יום אתה פוגש אגדה חיה...

היא בחנה אותו במשך כמה רגעים ואז ענתה לו בקול עמוק וצרוד קמעה –קול שגרם לו להסמיק- "כן, אני היא, מה רצית?" את המילים האחרונות אמרה בנימה קצת יותר חדה.

"אמממ, שמעתי, שמעתי שהיית בעיר לפני כמה ימים? אז, אמממ, אז חשבתי שאני צריך, אההה, למצוא אותך, את, את מבינה, קרה משהו מאוד מוזר אצלנו בחווה" סיים בגולמניות נבוך בשל הגמגום וההיסוס שבו נאמרו דבריו. "משהו מאוד מוזר, אתה אומר" חייכה בשעשוע "מה הדבר? ולמה חיפשת דווקא אותי?" "אמ, יהיה לי קצת קשה להסביר, אה, גברת, אה, הגבירה טיירה-" "רק טיירה" קטעה אותו האישה המדהימה, "זה רחוק?" שאלה.

"אממ, כן, לא! זה שעתיים הליכה מפה" דוויר הסמיק עד אוזניו בגלל הכשל בלשונו. "רק רגע" ענתה "אבוא איתך" והכניסה את סכינה לנדנו שעל ירכה השמאלית, ואז שרקה בקול צורם ובקול רם. כמה רגעים חלפו בדממה ואז שמע דוויר כמין שריקה שבאה כהד לשריקתה של טיירה, מייד לאחר מכן עט מן השמים יצור קטן במהירות אדירה והאט ברגע האחרון לעצירה על זרועה של טיירה, טופריו עוברים דרך חולצתה ומקיזים טיפות דם, למרות שלא נראה שהיא שמה ליבה לכך. דוויר ראה כעת כי מדובר בעיט-שמש גדול יחסית ופראי למראה. הוא נחת על זרועה של טיירה וניקה נוצותיו במין אדישות ואז צווח בקול נורא, דוויר כיסה את אוזניו בידיו אך טיירה רק צחקה בקול וליטפה את ראשו המצויץ של העיט "זה אלדוריון, תכיר". דוויר, שלא ידע מה לעשות עם עצמו התלבט שנייה ואמר "שלום אדורליון" במגושם, טיירה צחקקה ואמרה בקול משועשע "אלדוריון, לא אדורליון". "אה, מצטער" אמר דוויר בקול נרפה "החווה שלנו שם, שנתחיל ללכת?" אמר והחווה בידו באבירות מאומצת, על מנת לפצות על מגושמותו הקודמת, כפי שלעיתים עושים במהלך גיל ההתבגרות. "כן, מייד" ענתה, ואז החוותה עם ענפי הצינית והדבקון שלה כלפי מטה ולחשה דבר מה, לנגד עיניו ההמומות של דוויר זבוב קט שנח על עלה עשב התחיל לתפוח במהירות, וכבר הגיע לגודל של כלב קטן, חמור, סוס עבודה ולבסוף הזבוב בגובה שמונת המטרים ניצב מול דוויר ושפשף ידיים בעודו מזמזם. דוויר הרגיש את עיניו מתגלגלות ונאבק לשמור על הכרתו. לפתע בלי שזכר איך הגיעה לשם, תמכה טיירה בגבו ואמרה "אתה בסדר, בחור?" הוא מלמל תשובה בלתי מובנת ושמע את טיירה ממלמלת משהו, פתאום שם לבו לקרבת גופה החמים והמיוזע, ולריחה הפראי,הנקי, ואז חש זרם אנרגיה מטלטל עובר בגופו, מחזק ומתקן, טיירה עזבה אותו והוא מצא שהוא יכול לעמוד לבד, ללא עזרתה. טיירה קפצה במיומנות על גבו של הזבוב העצום והושיטה לו יד "בוא עלה, אני בטוחה שכך זה יהיה פחות משעתיים". דוויר הושיט את יד ימינו בהיסוס וטיירה תפסה בזרועו בחוזקה והניפה אותו אל מאחוריה. דוויר חש את חוזקה הפראי של ידה. הוא ישב מאחוריה ולא ידע איפה לשים את ידיו על מנת שלא יגלוש אחורנית לכשיתחיל הזבוב הענק לעוף. טיירה אמרה לו בשעשוע "שים ידיך על מותני, ילדון" ואז שרקה שריקה קצרה. דוויר -שחש קצת נעלב מכך שקראו לו 'ילדון', בכל זאת, יום השם הבא שלו יהיה החמש עשרה שלו- ראה את הקרקל שעד עכשיו התפטם בגופתה של האיילה הטריה מזנק לגובה בל יאמן לגבי יצור בגודל כזה ונוחת על רגלי גבירתו. "תפוס חזק" אמרה טיירה ודוויר בקושי הספיק ללפות את מותניה לפני שהזבוב האדיר המריא בתנופה לכיוון בית החווה...
 
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות