גולשים כרגע באתר
‏שבת ‏21 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > הרפתקאות

חלב מר


21.8.2007
רקע להרפתקאות בסגנון ייחודי
דירוג מאמר
צפיות: 7490
מאת נמרוד ייבין
 
חל"ב מ"ר

חל"ב מ"ר- חיסולים למטרות ביטחון ממדרגה ראשונה.

חל"ב מ"ר הוא ארגון שהוקם בשנת 2003 בא"י. זהו ארגון לאומי של שכירים שמחסלים בשכירות בשביל המדינה. הם מחסלים תאים ואישים שפוגעים קשה ברמה לאומית ובינלאומית במדינה.
 
הארגון לא כפוף למערכת החוק האזרחית והממשלתית של המדינה, כי הוא בחסות ישירה של נשיא המדינה. יש לו חסינות ברמה לאומית ובינלאומית גבוהה.
 
המנהל הראשי של הארגון הוא אחיו של משה קצב; ששירת בצבע בתור קצין בסריית-מטכ"ל ואח"כ היה מבכירי המוסד עד שפרש בגיל 52. היחידים שיודעים את זהותו האמיתית של המנהל הראשי בארגון, הם המנהל המשני והסגנית שלו: בנו של דוד בן-גוריון בגיל 49 המכונה- ראש ואחותו הצעירה בת 40 המכונה- שרה. אותם מכירים כל חברי הארגון בכינויים שלהם ורק המפקד המבצעי הבכיר: גבריאל, יודע מי הם באמת.
 
גבריאל (גם-כן שם בדוי ורק אלה שמעליו יודעים את שמו האמיתי). בן 38, שירת בצבא, בקומנדו הימי ועבד 9 שנים בשב"כ בשטח.
 
צורת פעילותו של הארגון:השכירים נבחרים בקפדנות- לא מותירים להם הרבה ברירה אלא להשכיר את שירותיהם לארגון ואח"כ הם כבר לא יכולים לצאת משורותיו.

הארגון מאתר פושעים ברמות גבוהות ביותר המסכנים את מדינת ישראל ומחסל אותם בכל דרך אפשרית כולל החדרת סוכנים לשורותיהם.

המוסד היחידי שיש בו מידע על הארגון הוא המוסד ורק לראש המוסד ולנשיא המדינה יש גישה לקבצים על הארגון שגם בהם לא מוזכר אחיו של משה קצב.שרשרת הפיקוד בארגון ברורה ביותר והשכירים שלו לא יודעים כלום על הפעולות שלהם חוץ מהמידע שגבריאל מזרים להם או מהמידע שהם אוספים בעצמם.
 
השכירים של הארגון מאומנים באופן קבוע בצורה קשוחה קרה וקפדנית. המשמעת של השכירים צריכה להיות ללא דופי והעונשים על הפרת חוקי הארגון נוקשים מאד.
 
לכל שכיר בארגון יש מקצוע משלו ויש כמה מקצועות שחוזרים על עצמם.

השחקנים במשחק ישחקו את השכירים הטובים ביותר של הארגון שהם מפקדי השטח של הפעולות- הם יוצאים עם הפלוגה שלהם (פלוגה לכל אחד- שנבחרה על-ידיו בקפידה מאנשי הארגון וגם מבחוץ) ומשתתפים בפעולות עצמן. לא כל הפלוגה של מפקד אחד משתתפת במשימה, המפקד בוחר את מי להכניס למשימה מפלוגתו ע"פ הנתונים של המשימה.

חל"ב מ"ר הוא ארגון מושחת ביותר אבל בשחיתותו הוא לא פוגע במדינה או במוסדות שלה.

השכירים של חל"ב מ"ר מקבלים דירות מהארגון שמקובצות בשטח הפרטי של הארגון- אסור להם להתגורר מחוץ לשטח של הארגון או ליצור קשרים הדוקים עם אנשים מחוץ לארגון.

כל שכיר בחל"ב מ"ר מקבל מחשב כף-יד אישי עם כל מיני פרטים שחשובים לו ואופציות לבצע במחשב כל-מיני פעילויות חשובות.

למשל: לכל פקודה שמצורף לה אישור מרמת פיקוד כלשהי, מצורף גם קוד; את הקוד השכירים מתקתקים במחשב שלהם והוא מאשר את אמיתותו של האישור. המחשבים נישאים בצורות שונות, שכמעט ואין סיכוי שייפרדו מהנושאים אותם והם בנויים בצורה עמידה במיוחד גם מפני התרסקות וגם מפני פגיעות מנשק אש וכד'.

השטח הפרטי של הארגון ממוקם בנגב.

אזורים בבניין של חל"ב מ"ר

חנייה תת-קרקעית שאליה מורשים להיכנס רק רכבים מרמה ארבע (רק מפקדים מבצעיים ומי שמעליהם מורשים לחנות שם). לחנייה שלוש כניסות ובכל אחת יש ע'-שמירה עם שלושה שומרים.

קומה א': קומה שכולה בעצם הכניסה לארגון- הקומה מלאה בשומרים ועמדות מוסתרות (מוחבאות) וממבט ראשוני, גם כאשר חודרים לבניין, הוא נראה נטוש לחלוטין. לארגון שם שני, המתנוסס בשלט גדול מעל פתח הבניין והוא השם של הארגון בו הוא נכתב בתור חברת אבטחה במחשבי המשטרה ובמקורות המידע של מוסדות ממשלתיים אחרים. השם הוא- אבטחה בע"מ והשכירים של הארגון צריכים להזכיר את השם גם בין אזרחים (בתור מקום העבודה שלהם או במכשירי הקשר).

קומה ב': לשכת הגיוס של חל"ב מ"ר- שם מגייסים ומאמנים את השכירים החדשים; ובחדרים סגורים ומאובטחים נמצאים גם המחשבים עם הפרטים על המגויסים ועם הפרטים על אלה שמתכוננים לגייס.

קומה ג': מחלקת המידע, ששם נאספים כל הנתונים על הפעילויות שנעשו ואילו שמתוכננות. ומאגרי הנתונים על קורבנות או מועמדים להיות קורבנות של הארגון.

קומה ד': המחלקה המבצעית ששם נמצאים כל המחשבים שבעזרתם עוקבים אחרי השכירים בפעילויות ומפקדים עליהן. שם גם חדרי התיאוריה והתכנון של הפעילויות וגם חדרי הציוד. שם גם מקבלים קשר מסוכנים שנמצאים בשטח או בזמן משימה.

קומה ה': חדרי האימונים של השכירים והמרפאה. חדרי חקירות.

קומה ו': קומה בעלת גישה ברמה חמש (רק גבריאל, ראש, שרה ומי שמעליהם: מפקד הארגון הראשי, יכולים ומורשים להגיע לקומה הזאת). חדרי הפיקוד הגבוה, שבהם ממוקמים: ראש ושרה וגם המזכירות של הפיקוד- שמה נאגרים כל סודות הפיקוד ומידע על הפעולות שבוצעו ומידע מסווג במיוחד על הקורבנות.

קומה ז': קומה בעלת גישה ברמה שש (רק ראש, שרה ומי שמעליהם; מפקד הארגון הראשי יכולים ומורשים להגיע לקומה הזאת). בחדר הזה יש מעבדות טכנוקרטיות ומדענים טכנוקרטים שפועלים בהן.

קומה ח': קומה בעלת גישה ברמה שש. הקומה שבה מתגוררים הטכנוקרטים.

קומה ט': קומה בעלת גישה ברמה שש וחצי (באישור רגיל של המנהל הראשי). הקומה שבה ממוקם המנהל הראשי של הארגון המזכירות שלו והיועצים שלו, שאפילו ראש ושרה לא מכירים. היועצים הללו באים מארצות שונות ובניהם יש גם אנשי מוסד, שב"כ ומודיעין צבאי ישראלים.

מגורי השכירים

בכל השטח הפרטי של הארגון- בין מגורי השכירים והבניין הראשי עוברות דרכי-אפר למכוניות של השכירים. מס' דרכי-אפר ראשיות בעלות שני מסלולים (לכיוונים מנוגדים) ושלוחות שיוצאות מדרכים הראשיות בעלות מסלול אחד שמובילות כבר ישר לחניות של הדירות. החניות של הדירות מוגנות באזעקות ובדלתות חשמליות.

מגורי השכירים הם בתים פרטיים בעלי- שני חדרי שינה, סלון, מטבח, מקלחת ושירותים שנמצאים בשטח הפרטי של חל"ב מ"ר.

למבנים יש סימונים שונים: סימון שמסמל שבבית גר מפקד מבצעי כלשהו.

הסימון של ביתו של גבריאל.

סימון שמסמל שבמבנה גר שכיר מבצעי של הארגון.

סימון שמסמל שבמבנה גר שכיר משני- מזכיר\ה, איש\ת מחשבים, איש\ה מלשכת הגיוס, רופא\ה, איש\ת ציוד (שהם גם מכונאים שמתכנים את הציוד של הארגון) או פקיד\ה. איש\ת תחזוקה (אנשי התחזוקה חיים, חיים רגילים לגמרי חוץ מזה שהם מתגוררים בשטח הפרטי של חל"ב מ"ר ובאים מתי שמזניקים אותם).

מבנה גדול יותר שבו מתגוררים כמה שומרים ביחד.

מנהל הארגון, היועצים שלו, ראש ושרה מתגוררים בבתיהם.

פרטים אישיים על אנשי הפיקוד של חל"ב מ"ר:

מנהל ראשי של הארגון- אחיו של משה קצב (שייסד את הארגון); הוא ערפד שמסתיר את זהותו העל-טבעית; עם סיפור מרתק מהעבר שנמחק כליל בגלל סיבות ביטחוניות- אישיות.

למנהל חברים רבים ממדינות אחרות שתומכות (אם בגלוי ואם בסתר) בישראל; והם פועלים כיועציו בזמן שהם נמצאים בארץ.

ובנוסף יש לו מס' יועצים ממוסדות ביטחוניים חזקים בא"י.

הוא מעסיק טכנוקרטים שמשכללים את חל"ב מ"ר.

ראש- מנהל משני של הארגון שנינשך בכפייה ע"י מפקדו. ערפד ותיק וחזק מאד שמסתיר את היותו ערפד- אבל אפשר לשים לב להתנהגותו המוזרה עם השמש. הוא יודע על היותו של מפקדו ערפד.

שרה- מייג' בעלת כוחות קסם חזקים במיוחד שמסתירה גם היא את זהותה העל-טבעית. רק אלה שמעליה יודעים על זהותה הזו. וגבריאל- המפקד הראשי בשטח.

רמות פיקוד\גישה:

רמה 2 - שכירים משניים ומעלה.

רמה 3 - שכירים מבצעיים ומעלה.

רמה 4 - מפקדים מבצעיים ומעלה.

רמה 5 - גבריאל ומעליו.

רמה 6 - ראש, שרה ומעליהם.

רמה 7 - טכנוקרטים ומעליהם; מרמה 4 ומטה לא יודעים על קיומם, אלא רק על קיום הרמה.

רמה 8 - יועצי המנהל הראשי והמנהל הראשי עצמו; מרמה 4 ומטה לא יודעים על קיומם, אלא רק על קיום הרמה.

רמה 9 - המנהל הראשי עצמו ומעליו.

רמה 10 - הרמה הגבוהה ביותר, של הנשיא עצמו; מרמה 5 ומטה לא יודעים על קיומו, אלא רק על קיום הרמה.

עבודותיהם של הטכנוקרטים בחל"ב מ"ר

- שיכלול ושיפור הציוד של חל"ב מ"ר כולל המצאת ותכנון ציוד חדיש.

- ניסיון לפיתוח יכולות על-טבעיות אצל בני-אדם בשביל שישרתו את חל"ב מ"ר טוב יותר בעתיד.

- ניסיון לבניית רובוטים ומכונות שישרתו את חל"ב מ"ר.

- ניסיון ליצירת מוטציות עם יכולות מיוחדות שישרתו את חל"ב מ"ר.

- פיתוח שכלול ושיפור כלי נשק בשביל הארגון.

- אסיפת וחקירת מידע על העל-טבעי בעולם בשביל שרשרת הפיקוד (כולה) של הארגון.

- המצאת ופיתוח דברים לשיפור הארגון עצמו. לדוג': תאי הקפאה של בני-אדם.

- יצירת ציוד ונשק קסומים לשימוש של הארגון.

- ביצוע פעולות שבני-אדם רגילים לא יכולים לבצע. לדוג': קריאת מחשבות של נחקר.

- טיפול בעניינים על-טבעיים בארגון עצמו. לדוג': שכירים שערפדים נשכו אותם.

- טיפול בגורמים על-טבעיים חיצוניים שמסכנים את חל"ב מ"ר.

פרק א'- שלב ראשון

הרפתקה ראשונה- משולש הגבולות

רקע:

ההרפתקה מתרחשת במשולש הגבולות- ארגנטינה ברזיל ופרגוואי.

משולש הגבולות הוא אזור שבו יש ריכוז גדול מאד של חיזבאללה והרבה שלוחות טרור מוסלמיות חשובות; כך גם יש שם מרגלים רבים.

הכוח של חל"ב מ"ר יוצא בפלוגות מעורבות ומתפצל בסיודאד דל-אסתא.

פלוגה א' (שני מפקדים מקסימום), נכנסים לסיודאד דל-אסתא כשהם בעלי תעודות זהות מזויפות ערביות ודרכונים של ערבים מאפגניסטן. הם צריכים לחדור בלילה למועדון חברתי-ספורטיבי פרטי, בשם 'קלאב יוניונו אראביקו'; המועדון מוקף בחומה ושומרים מפטרלים סביבו- החשד שזה מועדון שמשמש כמרכז גיוס כספים לתנועות אסלאמיות קיצוניות ומקום מנוחה ואימונים לאנשיהן. הפלוגה שתחדור אליו צריכה לברר אם החשדות נכונות. מס' שכירים: 12.

פלוגה ב' (מפקד אחד בלבד), נכנסים לסיודאד דל-אסתא עם תעודות זהות מזויפות ערביות ודרכונים של איראנים כולל מסמכי זיהוי של אנשי ממשלה איראנים. הם צריכים לאתר את אכרם-אחמד ברקאת שהוא אחד מחברי המועצה האהודים ביותר באזור שמייצג את איראן. אכרם הוא אחיו של אסד ברקאת- המפקד הצבאי של החיזבאללה במשולש הגבולות. לאחר שהפלוגה תאתר את אכרם הם צריכים לחסל אותו ולהשתיל את הנשק אצל קרלוס-ברטו מירנדה ראש העיר סיודאד דל-אסתא שהואשם בעבר בקבלת שוחד והזמנת רצח לעיתונאי; שהוא גם אחיו של המושל של סטרונסר. מס' שכירים: 6.

פלוגה ג' (שני מפקדים מקסימום), נוחתים בבירות עם תעודות זהות מזויפות ערביות ודרכונים של ערבים מפרגוואי במטרה לחסל את הקונסול הכללי של פרגוואי בביירות. שמו: מנדרוק אגא והוא מנפיק דרכונים וויזות לחברי חיזבאללה בהרבה כסף.

מס' שכירים: 4.

פלוגות א' ו-ב' יעברו את הגבול ביחד אבל יעלו על זה שפלוגה א' בעלי דרכונים מזויפים והסגן של פלוגה ב' בתור איש ממשלה יצטרך לשחד את השומרים.

פלוגה א'

הפלוגה מקבלת מיקומים מדויקים של השומרים שמפטרלים בלילה, כשאף אחד לא נמצא במועדון. הם צריכים לחסל את כל השומרים ולהחליף את השומרים החיצוניים במתחזים מהפלוגה שגם יזהירו את אלה שבפנים אם משהו בחוץ משתבש.

בתוך המועדון הם צריכים לחפש מסמכים על הפעולות המתבצעות במועדון ולהעתיק אותם בעזרת שני מכשירי צילום ניידים.

אבל בזמן שבפנים מצלמים את המסמכים, בחוץ חיסלו את כל השומרים חוץ מאחד שהצליח לברוח בלי שידעו על קיומו. האנשים שחיסלו את השכירים שהיו בחוץ יפרצו למועדון ויישבו את אנשי הפלוגה גם אם זה יהיה אחרי מאבק.

השבויים יילקחו- בלי לדעת לאן, למפקדה של חיזבאללה בסוריה לתחקורים על משימתם. הם יהיו כלואים במקלט ואם הם לא יצליחו לצאת אז שכיר בשם נתן שהטכנוקרטים הצליחו לשלש את כוחו הפיזי ישחרר אותם. הוא יהיה מצויד במסמך מרמה- 5 שמתיר לו לסרב לספר על הכוח העצום שלו, גם לממונים עליו. השכירים יצליחו לברוח אבל בלי ציוד או תעודות ובלי לדעת איפה הם נמצאים. הם יאלצו להתעמת עם מס' בחורים מכנופיית פשע מקומית והמשטרה המקומית תעצור אותם. מתאי המעצר הם יוכלו להשתלט על התחנה ולהחזיק את אנשיה בתור בני-ערובה. כשהם יהיו בקשר עם אנשי המשא ומתן, יגיע אליהם קשר ממישהו לא ידוע שע"פ אנשי המשא ומתן יש לו חסינות דיפלומטית ברמה גבוהה והוא ישחרר אותם- האיש הזה, זה האיש שהצליח להתחמק מבין אלה שהתחזו לשומרים בתחילת המשימה; הוא יודיע לפלוגה שהחיזבאללה עלתה על הבריחה שלהם ושהם צריכים להגיע מהר לשגרירות הישראלית. בדרך לשגרירות, אנשי החיזבאללה יפריעו להם. כשהם יהיו בשגרירות, ממשלת סוריה תדרוש שיסגירו אותם אבל בגלל החסינות שלהם, אי-אפשר להסגיר אותם והדרישה לא תתקבל ע"י הממשלה הישראלית והם יצאו מסוריה. כמובן שאת התקרית בשגרירות ישללו מידיעת הציבור והתקשורת ההמונית.

הם יטוסו במטוס פרטי, אבל החיזבאללה תיירט אותו בדרך- מעל הגבול אבל בצד הישראלי, בגולן; יהיה מאבק בגבול אבל הישראלים ינצחו. אח"כ הארגון ישלח הסעה שתאסוף את שרידי הפלוגה בחזרה לשטחו.

פלוגה ב'

שני אנשים מהפלוגה (מפקד וסגן) מתחזים לאנשי ממשלה איראנים שבאו לדבר עם אכרם בנושא- גיוס של פעילי חיזבאללה. והארבעה האחרים בתור שומרים שלהם. כשיעברו את הגבול יחכה להם מסוק שייקח אותם למקום המפגש עם אכרם.

במסגרת המשא ומתן, הם יצטרכו לחסל את אכרם, אבל אח"כ השומרים יעלו על זה ויהיה להם מאבק איתם. לאחר מכן הם יצטרכו להגיע לביתו של איש מוסד שהארגון נתן להם את שמו- מתן, ומשם ליצור קשר בטלפון-לווייני עם הארגון ולשאול אותם מה לעשות עכשיו כשהם לא יכולים להפליל את קרלוס מירנדה. בהתחלה הארגון יגיד להם שהוא קודם צריך לדבר עם מתן בפרטיות (וידבר איתו על יכולות הקסם שלו) ואח"כ הארגון יאמר להם שזה מאוחר מידי בשביל לעשות משהו ושעלו עליהם כבר. עכשיו הם צריכים לצאת במהירות האפשרית ממשולש הגבולות ולהגיע לשגרירות הישראלית בארגנטינה. ישר אחרי שהם ינתקו קשר עם הארגון הם יותקפו ע"י אנשי חיזבאללה והם יצטרכו להתמודד נגד התוקפים ואח"כ לברוח ולהבריח איתם את איש המוסד שהם לא יודעים שהוא מייג'. בדרך לשגרירות יהיו להם התמודדויות קשות עם אנשי חיזבאללה שירדפו אותם ועוד מוסלמים קיצוניים שהעריצו את אכרם.

כשהם יגיעו לשגרירות הישראלית יודיעו להם שהם צריכים לחכות בקטלי השגרירות עד שתגיע משלחת מישראל (הם יקבלו מהשגריר מסמך סגור שרק למפקד הפלוגה מותר לפתוח. במסמך יהיה כתוב שהמשלחת היא של אנשי הארגון עצמו). אבל בזמן שהפלוגה תהיה במחסה, לוחמי חיזבאללה של אסד ברקאת יפלשו לשגרירות במטרה לחסל את אנשי הפלוגה. מפקד הפלוגה יצליח להינצל בעזרת מתן שיפעיל את קסמיו, (אבל המפקד לא יבין שמה שהוא עשה הוא קסם). עם המפקד ירצה לברר את העניין עם מתן, מתן ייתן לו מסמך שנשלח לו מהארגון ברמה- 6 שקובע שאסור לו להגיד להם דבר על זה ועל כוחותיו בכלל.

שרידי הפלוגה יצטרכו לברוח מהשגרירות ומתן ייקח אותם לאיש מוסד נוסף בשם ברק שנמצא בארגנטינה. ברק ישלח את חברי הפלוגה ואת מתן לבואנוס-אירס שם הם יפגשו עם איש מסוכנות הביון הארגנטינאית שיעלה אותם על ספינת שעשועים לאפריקה הדרומית בתור טיירים ישראלים. שמשם הם יוכלו לעלות על מטוס לארץ ישראל. אבל בדרך אל האיש הם יאלצו להתמודד עם לוחמים של אסד ברקאת. בספינת השעשועים הם יחשפו במקרה את זהותם של סוחרי נשק ערבים שסוחרים עם אפגניסטן בנשק וכשהם יצרו קשר עם הארגון מהספינה, הארגון יגיד להם שחשוב מאד שהם יביאו אליו סוחר מסוים בשם 'מוחמד-מוסטפה עלי; מתוך ארבעת הסוכרים בחיים ולכן הם יצטרכו לפעול בדרום אפריקה בשביל ללכוד אותו חי. מה שכ"כ חשוב לארגון במוחמד הזה שהוא איש זאב וזה מסוכן. המייג' יתבקש ע"י הארגון לעזור לפלוגה בתפיסת מוחמד. התפיסה תהיה כמובן קשה ויקרו בה תופעות מוזרות אבל היא תצליח לבסוף והפלוגה תעלה על מטוס פרטי עם מוחמד כשבוי.

פלוגה ג'

משתילים שניים מאנשי הפלוגה (בעלי הדרגות הגבוהות ביותר) בין השומרים של מנדרוק אגא; מחכים שהוא ישמע על חיסולו של אכרם ויחליט לטוס לפרגוואי. השניים הנותרים שמתגוררים במלון שנמצא ליד המקום שממנו מנדרוק יעלה על המטוס מתמקמים על המסלול ובעזרת המפקדים מחסלים אותו.

אבל תהיה לפלוגה תקלה- מנדרוק הוא ערפד וההתנקשות לא תעלה יפה והוא יברח.

אחרי שהוא יברח הוא ישלח שכירי חרב שיחסלו את אנשי הפלוגה. הוא ימנע ככל שיוכל מלגלות את זהותו כערפד או כיצור על-טבעי.

לאנשי הפלוגה יהיו התמודדויות רבות עם שכירי חרב והם יצטרכו ליצור קשר עם ערבי עשיר, איש קשר של הארגון בשם קרים-יאסון נאור. קרים יסדר להם חדר במלון ליד ביתו ובעזרת איש קשר שלו, יסדר להם גם תעודות זהות ערביות חדשות ודרכונים של עירקים. מהמלון הם יצרו קשר עם הארגון שיגיד להם שיחכו במלון כי הולכים לשלוח להם משלחת של אנשים שהם (חברי הפלוגה) יצטרכו לעדכן אותם בקשר לכל המקרה עם מנדרוק ולעזור להם אם הם יצטרכו.

אבל בזמן שהם יחכו במלון הם יפגשו בשתי בחורות (ערפדיות) שמשתפות פעולה (בסתר) עם הסורים שינסו לפתות אותם בשביל להכניס אותם למלכודת. אם הן יצליחו המשלחת (של טכנוקרטים) יצילו אותם. עם לא, הם יצטרכו להתמודד עם מס' שכירי חרב קטלניים לפני שהם יפגשו עם המשלחת.

אחרי שהם יעדכנו את משלחת הטכנוקרטים (בלי לדעת כלום על זהותם- באישור

מרמה- 6), הטכנוקרטים יבקשו מהם עזרה. אנשי הפלוגה וחברי המשלחת יצטרכו לפלוש ביחד לבית המסתור של מנדרוק ולחסל אותו; אחרי החיסול כולם יחזרו הביתה.

הרפתקה שנייה- נקמתו של היידיגר

רקע:

היידיגר הוא פוליטיקאי אוסטרי ימני בעל דעות אנטישמיות שניסה בשנת 1999 להיבחר לרשות הממשלה של אוסטריה. היה הרבה בלגאן מסביב לנושא ובסוף הוא לא נבחר וכיום הוא רק סר בממשלת אוסטריה. היידיגר הוא ערפד שהוא בעצם נסיך הערפדים באוסטריה.

באותן שנים שהיידיגר ניסה להיבחר, חל"ב מ"ר היו עוד בתהליכי ארגון אבל גם הספיקו להוציא כמה משימות בחירות (ללא מדיניות חיסולים) לפועל.

היידיגר כמובן ניסה לרמות בבחירות לרשות הממשלה ב1999 אבל חל"ב מ"ר עלו על זה והרסו את כל ניסיונות הרמאות; מאז היידיגר התחיל לחקור את מה שהרס לו את הבחירות המרומות ועלה על חל"ב מ"ר. אח"כ כבר התחיל בתכנונים לפגוע בארגון וכשהארגון התחיל לפעול בתור ארגון מאורגן ובנוי היידיגר מוציא את נקמתו לפועל.

ערפד שלא מסגיר את זהותו העל-טבעית (שהוא בעצם איש קשר של היידיגר) יצר קשר אלקטרוני (דרך מחשבי הארגון) עם חל"ב מ"ר ויעביר להם בזהות אלמונית מידע חשוב (שהוא בעצם שיקרי) על עסקה חשובה של תא (שכן קיים במציאות) אנטישמי מסוכן ביותר לישראל מאוסטריה, שבה יתנהל סחר עם מבריחי ציוד לא חוקי בתוכניות של כלי-נשק חדש שעוד לא קיים אפילו בשוק השחור. העסקה אמורה להתנהל ממש בבסיס של התא באוסטריה וישתתפו בה אישים חשובים מהתא. המידע הוא פירוט מדויק של המיקום והזמנים של העסקה ככה שהארגון יוכל להחדיר לעסקה חולייה מיוחדת תחת הסוואה של מבריחי הנשק הלא חוקי שבאו לקנות את התוכניות מהתא. כמובן שכל המידע הזה הוא בעצם מלכודת בשביל לפגוע קשה בארגון.

פלוגה אחת בלבד תצא למיקום הסודי של בסיס התא באוסטריה. הפלוגה תנחת בשדה תעופה אוסטרי במסווה של אוסטרים ומשם יילקחו במטוס פרטי של איש קשר מהארגון- יהודי במוצאו, שעבר לגור באוסטריה בשם: 'האנס וולפגאנג'.

הפלוגה תצא בארבעה מפקדים מבצעיים (שהם תחת הסוואה של מבריחים) ועוד צוות של 20 איש שיבואו לאזור בנפרד מהמפקדים (בנסיעה בג'יפים שיארגנו להם חבריו של איש הקשר שהטיס את המפקדים שלהם). הצוות יצטרך לפלוש לבסיס בזמן שהמפקדים עושים את העסקה המדומה ולוקחים את התוכניות מאנשי התא. לצוות יצטרף איש בעל יכולות טבעיות סודיות, עם אפשרות להסתרת המידע על יכולותיו מרמה- 6 (היכולות הן כוחות על-טבעיים אדירים של מוחו- פיצוץ דברים בעזרת המחשבה, הזזת דברים בעזרת המחשבה, לגרום ליצורים חיים להאמין שהם דבר כלשהו שהוא בוחר ברמה כזאת שהם יהפכו לאותו הדבר, לקרוא מחשבות ולמחוק זיכרונות של יצורים חיים אפילו החלפתם בזיכרונות אחרים שהוא בוחר עד לרמה של המצאת היסטוריה חדשה לגמרי של הקורבן; בנוסף, יש לאיש חושים מחודדים בצורה על-טבעית). אבל בין אלה שמארגנים את הג'יפים לצוות, נמצא ערפד של היידיגר שיהפוך את האיש בעל הכוחות העל-טבעיים ל'גורול' שלו.

כמובן ש'אנשי התא' שיפגשו עם המפקדים הם בעצם ערפדים שינסו להפוך גם אותם לערפדים בשביל להחדיר אותם לארגון של חל"ב מ"ר וכמובן שהאיש עם הכוחות העל-טבעיים 'מיקי צוקרמן' ינסה לעזור להם והמפקדים ימצאו את עצמם נרדפים בכל מקום ע"י הערפדים ולא יכולים ליצור קשר עם חל"ב מ"ר (זה בגלל שהערפדים של היידיגר באוסטריה כל הזמן יפריעו להם).

בזמן שכל זה קורה, יחדירו הערפדים של היידיגר לתוך הארגון- צוות של ערפדים מתנקשים שינסו לחסל את הארגון מבפנים.

פלוגה

המפקדים יכנסו לבסיס של ה'תא' חמושים מכף רגל ועד ראש במטרה לחסל את כל האישים החשובים שהם יפגשו שם. אבל הם יגלו שבאופן מסתורי מאד, הם לא יכולים לפגוע בהם ויאלצו לברוח (איש הקשר יחכה להם עם המטוס במרחק של כחמישה ק"מ מהבסיס במקום מסתור מאולתר). האנס יבין שהם מתמודדים עם ערפדים אבל יעדיף לא לספר את זה למפקדים ולצוות בשביל לחסוך בלגן. מישהו יעלה עליו בזמן שהוא יחכה לפלוגה ובזמן המאבק בינו לבין מי שעלה עליו המטוס יהרס ולא יוכל להמריא ולכן הפלוגה תצטרך לחזור עם איש הקשר ברכבים של הצוות.

אחרי הבריחה שלהם הם יתמקמו אצל איש הקשר שינסה ליצור קשר עם הארגון אבל חברו הערפד שהשתיל את מיקי צוקרמן יעצור בעדו. האנס יסביר להם איך להילחם בערפדים (בלי לגלות להם מה הם) אבל החבר שלו יצליח להרוס את הקשר לארגון מביתו.

בהמשך, רק המפקדים והאנס יישארו בחיים והם יצטרכו להתמודד בימים עם שכירי חרב שינסו לחטוף אותם ובלילות עם ערפדים. בכל מקום יפריעו להם הקשרים של היידיגר ליצור קשר עם חל"ב מ"ר וכמובן שהם לא יוכלו לעבור את הגבול. כמובן שמיקי כל הזמן ינסה לתפוס אותם גם הוא. אבל בארגון יבינו שקורה משהו מוזר באוסטריה וינחשו שזה קשור בעל-טבעי וישלחו לאוסטריה שלושה טכנוקרטים שיצרו עם המפקדים קשר בצורה מסתורית ויפגשו אותם שם, הם יחקרו אותם ואת האנס ויבינו כל מה שקורה. הם יצרו מכשיר מיוחד שמשתלט על מוחות של ערפדים ובעזרת המפקדים ינסו לתפוס את מיקי ולהשתלט על המוח שלו כמובן עם התמודדויות רבות- המפקדים ישמשו רק כליווי של הטכנוקרטים. אחרי שהם יצליחו להשתלט על המוח של מיקי הם יגרמו לו לבוא להיידיגר במסווה של גורול שיצא באופן מסתורי משליטתו של אדונו אבל בכל זאת רוצה לשרת את היידיגר וכשהיידיגר ייפגש איתו הוא ימחק מזיכרונו את כל הארגון והמידע עליו ואת כל מה שקרה עם סוכני הארגון.

אח"כ כל אנשי הארגון שישרדו בתקרית באוסטריה יחזרו הביתה.

הארגון מבפנים

מייד יבינו בארגון שיש בתוכו פולשים ויסגרו את הבניין הראשי לכניסות ויציאות- כל אלה שימצאו באותו זמן בבתיהם בחוץ ידרשו להתפנות לכל-מיני מקומות פרטיים של הארגון שהם מין בתי מחסה בכל-מיני מקומות בארץ למקרי חירום.

את האנשים מהרמות הגבוהות (6 – 9) יפנו לפני הסגר על הבניין או יזעיקו לבית מחסה מיוחד שממוקם מתחת לים בקרבה יחסית לחופי אילת שמשם אפשר לפקח בצורה יחסית על מה שקורה בבניין הראשי; רק גבריאל יישאר לטפל בפולשים. גבריאל יפעל בהתחלה בלי ידעתו של אף-אחד ובעזרתם של זוג האנטרים מצטיינים שיכנסו לבניין לפני ההסגר (כשיפנו את האנשים מהרמות הגבוהות). אבל אח"כ כשהפולשים ישתלטו על הבניין מבפנים, ישתף את המפקדים המבצעיים שימצאו במקום (השחקנים) ובעזרת זוג ההאנטרים.

ההאנטרים- הם בדיוק כמו בלייד ושותפו מהסרט.

את מה שקורה בבניין צריך לנסות לעשות כמו בסרטי המצורים (מצור ימי 1-3 ואייר-פורס- 1 לדוג').

הרפתקה שלישית- חיסולו של גרור-סורקוב

רקע:

גרגור-סורקוב הוא מאפיונר מהמאפיה הרוסית שהחדיר לבנק ישראל (הבנק הממשלתי) שלוחה בא"י להלבנת כספים. השלוחה שלו הולכת וגדלה והוא פוגע קשה בכלכלה הארצית. בנוסף, הוא משחד אנשי-מממשלה ובעלי דרגות רמות אחרות.

המפעל מלבין כספים דרך מפעלים לא חוקיים שמגובים ע"י הממשלה ואף אחד לא יכול לנגוע בהם בצורה חוקית (כך גם אי-אפשר לנגוע בגרגור בצורה חוקית).

חמשת המפקדים המצטיינים ביותר של הארגון נבחרים בקפידה ומשימתם לחסל את גרגור, כפלוגה (בפיקוד ישיר של גבריאל).

לקבוצה מצטרפים זוג של מתנקשים מקצועיים של הממשל האמריקאי (שרצה גם חלק בחיסולו של גרגור שגנב ממנו כסף רב, פגע בו בשחיתות וברח לישראל). המתנקשים הם מייג' והם לא מסגירים את זהותם העל-טבעית באישור מרמה- 5.

המתנקשים הם: טוני ברסקו וכוליטה מיליצ'יאנו.

 

פלוגה

הפלוגה תשקיע זמן מסוים בבדיקה מדויקת של המקומות שבהם הם יכולים לפגוש בגרגור ושל לוח הזמנים שלו.

הם יחפשו פרצות ודרכי חילוץ ויתכננו בעצמם את הדרך שבה הם רוצים לחסל את גרגור בעקבות המידע שיצברו.

הם יגלו שגרגור הכי פגיע כשהוא נמצא במפעל שממנו הוא מנהל את עסקיו וכנראה ינסו לחסל אותו שם. הם יצליחו לחדור ולפגוע קשה בעסקיו של גרגור אבל הוא יגלה שהם קרובים אליו לפני שיגיעו ומייד יברח מהמקום, הפלוגה תהיה ממש אחריו לפני שהוא יצליח להתחמק מהם. אח"כ הם יגלו שגרגור ברח לבית הנופש שלו הממוקם בפראג והארגון ישלח אותם למלון שנמצא קרוב לדירת הנופש שלו במסווה של נופשים בשביל שיוכלו לחסל אותו שם.

הם יצטרכו לבלות זמן רב יחסית שבו יהיו מס' תקריות חשובות (ראו למטה) שיובילו לרשת שלמה של הברחת סחורה לא חוקית בפראג בניהולו של גרגור.

הארגון יאמר להם שהם חייבים למוטט את עסקיו של גרגור וישלח להם רשימת חיסול נוספת בנוסף על גרגור עצמו, שגם אותו הם עדיין יצטרכו לחסל.

ברשימה: סשה-סורקוב אחיו של גרגור שמנהל בצורה ישירה את קניית הציוד בשוק השחור; נטשה-מילוביץ' בת-זוגתו של סשה שגם עוזרת לו בניהול העסקים בשטח;

אולג-סוכולוב רואה החשבון של גרגור ותומס-אנדרסון, אמריקאי- חברו הטוב של גרגור ושותפו לעסקים.

- את אולג, הפלוגה תתפוס ראשון בזמן מרדף ארוך.

- את סשה ונטשה הם יתפסו אחריו, במסווה של כנופיית פשע מקומית שרוצה לעשות איתם עסקים, המסווה ייחשף כאשר אנשי הפלוגה יחשפו את פניהם ויתפתח קרב עקוב מדם.

- את תומס הפלוגה תתפוס בביתו ותחסל אותו; לאחר מכן הם יצטרכו להתמודד עם כמה קבוצות מחסלים שישלח עליהם גרגור.

- ולבסוף הם יכנסו למאבק מסוכן עם המאבטחים של גרגור שיתנהל ליד הנהר בפראג כשכל צד מנסה לחסל לחלוטין את השני. כשגרגור יראה שהצד שלו מפסיד, הוא יפתח בבריחה ויתנהל מרדף עד שיתפסו אותו ויחסלו אותו.

תקריות חשובות

-בזמן בילוי רגיל באחד המועדונים, הפלוגה תפגוש במס' אנשים חשודים שלאחר שיתפסו על-ידם ויחקרו, יתנו לפלוגה רמזים על אירוע מסוים שבו גרגור מתכנן משהו; החשודים יתאבדו לאחר שיגלו את המידע המצומצם הזה.

-באירוע הפלוגה לא תפגוש ישירות בגרגור אבל תראה חלק מאנשיו בזמן ביצוע עסקים ואפילו תראה את תומס לזמן קצר. האנשים שהם יראו יובילו אותם לשכונה שבה גרגור פועל רבות.

-בשכונה, הם יגלו בוגד בשורותיו של גרגור שיתן להם את המידע שהם צריכים בשביל לקבל את רשימת החיסול מהארגון.

הערה: שני המתנקשים האמריקאים ילוו את הפלוגה לאורך כל ההרפתקה.

הרפתקה רביעית- טרור ביולוגי וכימי

רקע:

הארגון עלה על עקבותיו של תא טרור רדום בחסותו של הטרוריסט בן-לאדן ומסוכן שמחכה להוראות לפתוח בטרור ביולוגי, החשד של הארגון- שהיה לתא הנ"ל קשר בשליחת מעטפות האנתרקס ב- 2002. הם עלו על הבסיסים שלו ועל שמותיהם של הפעילים רמי-הדרג' בו שמתוכננים לפקד עליו כשיתחיל לפעול.

הארגון מודע בפירוש לחומרים כימיים וביולוגים מסוכנים בבעלותו של בן-לאדן:

-וי.אקס.וסארין.

-אנתרקס.

שהם בין המסוכנים ביותר.

חומרים ביולוגים.

-ריצין: העשוי מצמח הקיקיון וחשיפה אליו מסכנת את חיי הנחשף.

-בוטולינום: חיידקים שנוצרים בבשר מקולקל שיוצרים שיתוק בכלי הנשימה, שיתוק שגורם מוות.

חומרים כימיים.

-ציאנידים: מוות בשאיפת החומר\בליעתו.

-ניטרפוטים וקובאלט: מוות בבליעה.

חומרי ריסוס.

-כלורופרם: הרדמה.

-ארסן: כוויות עוריות וקשיי נשימה -> שיתוק ומוות.

שוב פעם חמשת המפקדים המבצעיים המצטיינים ביותר בארגון יצאו ביחד בפיקוד ישיר של גבריאל במטרה לחסל את ארבעת בכירי התא הרדום:

מוחמד-עככבר, עלי-מסרוק, אסד-שיפעת ו- עומר-בן-אסכאת. בנוסף, עליהם להשמיד את כל החומרים המסוכנים והמעבדות של התא.

פלוגה

הפלוגה תקבל הוראות להשמיד את כל המפקדים הבכירים ואת כל החומרים המסוכנים במעבדות של התא ביחד; מפני שאם הם יפגעו בארגון בנפרד אז יש סיכויים רבים שהארגון ידע שהוא צריך להיזהר מאד כי מנסים לחסל אותו וזה יהווה בעיה.

לכן, הם צריכים לחדור לחמש מהמעבדות של הארגון ולחבל בהם כך שאנשי הארגון יצטרכו להעביר את כל החומרים והמכשירים שבמעבדות הללו לשתי המעבדות הנותרות (מותירים שתי מעבדות תקינות ולא רק אחת בשביל שלא יהיה מקום לחשד רציני בקשר לחבלה); חשוב לזכור שאסור לאנשי הפלוגה בשום אופן להשאיר אחריהם עקבות ולכן אסור להם גם לחסל אפילו איש אחד במעבדות. הפלוגה תצויד במכשור מתוחכם במיוחד ומגוון שיצרו הטכנוקרטים אשר מיועד לפריצות וחבלה כמו שהם צריכים לעשות במשימה הנוכחית; המכשור הזה כולל אקדחים מיוחדים שהם אקדחי הלם- הם מעלפים את הקורבן ומשכיחים ממנו את האירוע. כשהקורבן יתעורר הוא יחשוב שהוא פשוט נרדם. אנשי הפלוגה צריכים להיזהר עם האקדחים הללו ולהשתמש בהם רק כאשר אין סיכוי שימצאו את האיש המעולף (שיהיה מעולף לחמש דקות בערך).

לאחר שהחומרים והמכשירים יעברו למעבדות הנותרות יש לפלוגה בערך שלושה ימים עד שהארגון יוכל להתחיל בהחזרת המכשירים והחומרים למעבדות שתוקנו כבר.

מכאן יש התערבות ישירה של חל"ב מ"ר- הארגון ישלח לארבעת בכירי התא הודעה שאנשי הפלוגה עצמם לא יודעים מהי בגלל סיבות ביטחוניות; ההודעה הזאת תגרום לבכירי התא להיפגש באחת מהמעבדות התקינות. בזמן שהם יפגשו במעבדה חברי הפלוגה יצטרכו לפרוץ לשם ולפוצץ את המעבדה. את המעבדה השנייה ישמידו שכירים מבצעיים של הארגון.

לרוע המזל השכירים שצריכים להשמיד את המעבדה השנייה יתקלו בכוח נגד רב עוצמה ואנשי הפלוגה יצטרכו להגיע במהירות ולעזור לשכירים להחזיק את המערכה עד שיבוא הסיוע; זוהי תהיה משימה קשה כי לפחות אחד מאנשי הפלוגה יצטרך לשמור שבחוץ לא ידעו דבר על מה שקורה כרגע במעבדה.

לבסוף תגיע התגבורת ואנשי חל"ב מ"ר ינצחו במערכה. הם יצטרכו לברוח במהירות האפשרית בעזרת מטוסי מסע צבאיים (כמו המטוסים שמשתמשים בהם במרינס).

פרק ב'- שלב שני

הרפתקה חמישית- המועדון של הנרי פוג

רקע:

הנרי פוג, הוא מחזאי אנגלי- די מוכר באנגליה. אבל כאשר נמאסה עליו החברה האנגלית, שלפי טעמו היא קפדנית ומרובעת מידי, הוא עלה לא"י.

בא"י התמקם וחזר לכתוב מחזות.

יום אחד כאשר חיפש חומר קריאה לזמן הפנוי, קרא איזה רומן אפל שהשפיע עליו מאד; הרומן התרחש בין שני נאהבים, אשר היו שייכים למועדון- שאליו הצטרפו חברים שרצו לשים קץ לחייהם.

במועדון הזה, היו עורכים הגרלת קלפים כל לילה, ובהגרלה כל פעם זכו שניים- זוכה אחד אשר יצא לו הקלף של אס תלתלן, היה צריך לחסל את האחר שיצא לו קלף של אס עלה; וכך הכל התנהל.

מנהל המועדון ברומן, הרוויח מכך שהחברים המצטרפים למועדון חתמו, על כך שלאחר מותם את כל רכושם לבעלים של המועדון.

הנר פוג, בעל הראש החולני שלא הצליח כ"כ טוב בארץ, החליט ליישם את רעיון המועדון.

הוא הקים מועדון חברים בניהולו, אסף צוות אנשים- אשר חלקם מתפקדים כאנשי הביצוע הרצחניים שלו, אשר מבצעים כל מה שנחוץ בו הרג; וחלקם אוספים את החברים למועדון.

חל"ב מ"ר שמעו על המועדון מסוכנים ושיש בו חברים רבים ושהוא הולך וגדל; הם מצאו ברעיון שתי סיבות עיקריות לחסלו-

אחת, אי-אפשר להציל את כל האנשים שחושבים להתאבד בשום פנים ואופן, גם אם היה סיכוי לשכנע אותם לוותר על כך, או אפילו למנוע זאת בכוח- כאשר הם במועדון, תמיד יהיה מי שיצטרך לחסל אותם.

שנייה, כסף ורכוש רבים שהיו עוברים למדינת ישראל, עוברים לבעלים של המועדון, שמתעשר ומתחזק;

ועם כוח כספי כזה בידיים של טיפוס כזה חולני, העניינים מסוכנים מאד.

הבעיה העיקרית- היא הסודיות הנדרשת בשביל לטפל בנושא המועדון:

ראשית- המועדון מסתורי וסודי במיוחד בעצמו, ומעט מאד ידוע עליו והצליחו לגלות עליו עד כה, לכן יהיה צורך לשלוח סוכנים לבפנים.

שנית- אסור לתת לשום פעילות שנעשית כנגד המועדון לצאת לאור, גם לשב"כ וגם למוסד, כי מהם יש כמעט ביטחון מלא שהמידע יעבור למשטרה וממנה לציבור- דבר שיגרום לפאניקה גדולה ויגרום לכך שבמועדון ידעו שננקטים נגדם צעדים, והצוות יוכל להכין את עצמו.

-בנוסף, אסור לתת למנהל המועדון, יהיה אשר יהיה (בארגון עוד לא גילו את זהותו) להישאר בחיים, היות והוא ביצע כבר פשעים רבים ונתעבים כנגד המדינה.
 
מאת נמרוד ייבין

 

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
וואו... זה נתן לי מיליון רעיונות למשחקים!!! ‏14/‏03/‏2008 משה פרקש
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  משחקים
אבי חלימוב   - ‏11/‏12/‏2007 21:49 
1.
  תגובה
Racovsix   - ‏16/‏11/‏2009 10:18 
2.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות