גולשים כרגע באתר
‏יום חמישי ‏19 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
אודות

ממלכות עתיקות

ברוכים הבאים לממלכות-

פורטל "ממלכות עתיקות" מיועד בעיקרו עבור משחקי תפקידים.

בתחילת דרכינו, רצינו להכניס את מהות ההיסטוריה לתוך משחקי תפקידים ולהפוך את ההיסטוריה לנדבך חשוב של משחקי תפקידים, עם הזמן הרחבנו את אופקינו לעבר משחקי תפקידים מסוגים שונים- עבר, הווה, עתיד ובכך ייחסנו עוד משמעות לנושא ההיסטוריה כשראינו שבכל זאת היא חוזרת על עצמה בכל עידן.

פורטל משחקי תפקידים "ממלכות עתיקות" מפעיל כיום מעל למאתיים חדרי משחק בשיטה חדשנית אשר מבוססים על צ'אט ומערכת זריקת קוביות ייחודית המאפשרת זריקה של יותר מקוביה אחת בכל פעם ושמירה על בחירתו של השחקן בזריקה האחרונה וזאת בעיקר עבור הסגנונות השונים מעבר למשחק מבוכים ודרקונים אלא גם עבור שיטות whitewolf ועוד רבים וטובים, יחד עם זאת שמירה של ארכיוני משחקים והעברתם לקובץ word לשמירה אישית או הדפסה נוחה, אפשרויות רבות נוספות תוכלו למצוא בחדרי המשחק ובאודות חדרי המשחק.

בפורטל משחקי תפקידים "ממלכות עתיקות" תוכלו למצוא כתבות מגוונות על משחקי תפקידים שונים כגון מבוכים ודרקונים, הנשגבים, מרוצללים ועוד, כלי נשק למשחקי תפקידים, אישים בהיסטוריה, מיתוסים ועוד.

ניתן גם למצוא רקעים לדמויות מוכנות שניתן לשחק איתן משחקי תפקידים שונים (יש הכוללים נתונים סטטיסטיים ויש שלא), חלק מהדמויות מיועדות למשחקים מסוימים כמו מבוכים ודרקונים וחלק אינם מיועדים לאף משחק ספציפי, עזרים רבים עבור משחקי תפקידים כמו דפי דמות שונים הניתנים להורדה ושמירה, מערכת בניית דרקונים עבור משחקי תפקידים, בניית מבוכים, בניית לחשים ועוד.

פורטל "ממלכות עתיקות" מפעיל מערכת בלוגים אישיים שבה כל גולש המעונין לשתף את שאר הקהילה במחשבותיו, דמויות חדשות שלו, הרפתקאות שהעביר ואפילו שירה ויצירה, מוזמן להעלות אל הכתוב את כל אשר חפצה נפשו.

הפורטל משמש גם כמערכת היכרויות עבור שחקנים המעונינים למצוא שחקנים אחרים ליד מקום מגוריהם או שחקנים המעונינים להשתתף בחדרי המשחק וליצור חבורות כאשר כל שחקן גר במקום אחר בארץ ואפילו בעולם.

בפורטל משחקי תפקידים "ממלכות עתיקות" קיימת מערכת פורומים מתקדמת ונוחה לשימוש עם אפשרויות מגוונות ביניהן קוביות משחק עבור משחקים בשיטת play by post.

פורטל "ממלכות עתיקות" מפעיל מגזין RSS- "הקליידוסקופ" בו ניתן למצוא חדשות מהארץ ומהעולם בנושא משחקי תפקידים, אירועים ועוד...
 
פורטל "ממלכות עתיקות" מעניק לגולשיו גישה נוחה ומהירה למשחקים מגוונים להעביר את הזמן, זאת תוכלו למצוא באוצרות הממלכה עוד תוכלו למצוא שומרי מסך להורדה, רקעים לשולחן עבודה, כתובות לרדיו אינטרנטי המתאים ביותר עבור משחקי תפקידים.

צוות פורטל "ממלכות עתיקות", פורטל משחקי תפקידים הגדול ביותר בישראל מזמין את כולם לקחת חלק של ממלכה משלכם, לבנות ולהשפיע.

שלכם,

צוות פורטל משחקי תפקידים "ממלכות עתיקות"

צוות האתר:
 
מנהל פורטל
 
כתבת, הגהה ועריכה
 
מנהל תפעול פורטל
 
כתבות, אוצרות הממלכה
 
מנהל קטגורית "הספרייה"
 
מנהל קשרי חו"ל ומתרגם
מנהל קטגורית "אוצרות הממלכה"
 
א. גרפיקה
 
סיפורים, כתבות
 
מנהל שיווק ופירסום
 
 
 

 

חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות